آخرین خبر

 • • واکنش حجت الاسلام پناهیان به انتشار فیلم یک جلسه خصوصی از سوی حامیان قالیباف: رأی من جلیلی است
 • پنجشنبه 23 خردادماه 92

  / ائتلاف در شرایط کنونی هیچ فایده ای ندارد
  به دنبال انتشار یک فیلم قدیمی از حجت الاسلام پناهیان مبنی بر لزوم کناره گیری جلیلی به نفع قالیباف وی ضمن انتقاد از انتشار فایل این جلسه خصوصی اعلام کرد رأی من آقای جلیلی است.

  به گزارش رجانیوز حجت الاسلام پناهیان در گفتگو با خبرنگار رجانیوز در واکنش به انتشار این فیلم و توزیع پیامک آن در سطح کشور اعلام کرد: بنده برای آقای قالیباف احترام قائلم و امتیازات وی را انکار نمی کنم. اما رأی من آقای جلیلی است و معتقدم گفتمان انقلاب را باید تقویت کرد. هرچند تلاش دوستانی که برای ایشان فعالیت میکنند را نیز تخطئه نمیکنم.

  وی درباره شرایط آرایش کنونی انتخابات و لزوم ائتلاف و یا کناره گیری برخی کاندیداها اعلام کرد در شرایط کنونی ائتلاف هیچ فایده ای ندارد. چرا که انتخابات خواه ناخواه به دور دوم کشیده میشود. البته در مورد آقای ولایتی معتقدم باید به عهد خود وفا کرده و به نفع اصولگرایی کنار برود.

  این استاد دانشگاه درباره فیلم منتشر شده از وی در سایت های انتخاباتی قالیباف نیز گفت: این فیلم از سخنان بنده در یک جلسه خصوصی و نه یک همایش عمومی بوده است و بنده در آن تلاش آنها را برای آقای قالیباف ستوده ام، اما دلایل خود را برای دفاع از آقای جلیلی بیان کرده ام و در عین حال راضی نبوده و نیستم که مطلب این جلسه به صورت عمومی منتشر می شود.

  وی در پایان نیز اعلام کرد بنده تصور می کنم کسانی که مثل من آقای جلیلی را اصلح می دانند باید بر رأی خود ثابت قدم باشند و دوستان دیگری که قالیباف را اصلح می دانند نیز به تلاش خود ادامه دهند نتیجه به دست خداست.

آخرين تصاوير

 • -IMG_3451.jpg
 • محمدرضا سرشار-3.jpg
 • محمدرضا سرشار-1.jpg
 • محمدرضا سرشار4.jpg
 • سندساواک در باره جشن هنر.jpg
 • قبا7.jpg
 • قبا6.jpg
 • قبا5.jpg
 • قبا4.jpg
 • قبا3.jpg

آخرین کتاب

 • • «اگر بابا بمیرد » سرشار به زبان اسپانیولی ترجمه می شود
 • به گزارش خبرگزاری فارس، فهیمه سمسار دبیر شورای ترجمه حوزه هنری با بیان این که کتاب «پایی که جا ماند» خاطرات سید ناصر حسینی پور توسط مریم اورنرو سوله در حال ترجمه به زبان اسپانیولی است، گفت: این کتاب به زودی و پس از انتخاب مترجم به زبان انگلیسی ترجمه می‌شود.

  وی ادامه داد: کتاب «اگر بابا بمیرد» نوشته محمدرضا سرشار نیز توسط نجمه شبیری به زبان اسپانیولی ترجمه می‌شود. «مهمان صخره‌ها» خاطرات خلبان محمد غلامحسینی دیگر کتاب انتشارات سوره مهر است که ترجمه آن به زبان انگلیسی و توسط محسن کریمی به اتمام رسیده و در مرحله ویراستاری است.

  سمسار تصریح کرد: مجموعه داستان طنز «عشق خامه‌ای» نوشته شهرام شفیعی نیز به زبان اسپانیولی در حال ترجمه است.

  شورای ترجمه حوزه هنری با مدیریت حمیدرضا شاه آبادی آثار منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر را با کمک مترجمان متخصص و استادان دانشگاه به زبان‌های مختلف ترجمه می‌کند.


همسر شهيد احمدي روشن در جمع بانوان دانشجوي حامي گفتمان انقلاب اسلامي: بانیان عقب نشینی‎ها حق ندارند از تصاویر شهدای هسته‎ای سوءاستفاده كنن

همسر دانشمند هسته‌اي شهيد مصطفي احمدي روشن با بيان اينكه متاسفانه عده‌ای با سوء استفاده از تصاویر شهدای هسته‌ای و جعل تاریخ، شعور جمعی را به سخره گرفته اند، گفت: بنده به عنوان همسر یکی از شهدای هسته‌ای و شاهد عینی این موضوع هستم که دانشمندان هسته‌ای ما در زمان تعلیق چه فشارهایي را تحمل كردند.

به گزارش رجانيوز، خانم فاطمه بلوری کاشانی همسر شهید مصطفی احمدی روشن كه به نمایندگی از خانواده اين دانشمند هسته‌ای در جمع بانوان دانشجوی حامی گفتمان انقلاب اسلامی سخن مي‌گفت، با ابراز خرسندی از بصیرت و آگاهی جوانان که ادامه دهنده راه شهدا و استقامت در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای با سوء استفاده از تصاویر شهدای هسته‌ای و جعل تاریخ، شعور جمعی را به سخره گرفته‌اند.

وي اظهار داشت: بنده به عنوان همسر یکی از شهدای هسته‌ای و شاهد عینی این موضوع هستم که دانشمندان هسته‌ای ما در زمان تعلیق چه فشارهایي را تحمل كردند.

همسر شهيد احمدي روشن با تاكيد بر اينكه تاریخ درباره وادادگی این اشخاص در برابر حق مسلم ملت قضاوت مي‌كند، افزود: مسئولین وقت در دفاع از حق مسلم ملت ايران با مصلحت اندیشی‌هایی که متاسفانه امروز نیزدر گفتمان برخی شاهد تکرار آن هستيم، کوتاهی كردند و رشد علمی ما را با عدم ایستادگی در مهمترین عرصه‌های سیاست خارجی متزلزل كردند.

وي با بيان اينكه اين افراد چگونه جرات می‌کنند که تمام این موفقیت‌ها را به نفع خود مصادره كنند، اظهار داشت: اين افراد كساني هستند كه با سران فتنه و خواصی که در حساس‌ترین برهه انقلاب سکوت محض اختیار كرده و بر خلاف مواضع مقام معظم رهبری که سکان‌دار این انقلاب است، عمل كردند، نشستند و منتسب كردن خود به این جریانات را افتخار دانسته و در کنار آن از تصاویر شهدای هسته‌ای نیز سوء استفاده كردند.

به گفته خانم بلوري كاشاني، اين افراد از اين موضوع غافلند که ملت بصیر ایران امروز هوشیارتر و آگاه‌تر از دیروز بوده و بحمدالله بر مسیر مقاومت و گفتمان انقلاب اسلامی بیش از پیش پایدارند.

همسر شهيد احمدي روشن در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در خصوص اینکه آیا علت حضور و حمایت شما از آقای دکتر جلیلی، صرفا مواضع قدرتمند وی در بحث انرژی هسته‌ای است، گفت: اتخاذ مواضع قدرتمند یکی از علت‌هاست اما دلیل مهم‌تر این است که کسی که در مسئله مهمی مثل حق مسلم ملت ایران در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته‌ای در مقابل سردمداران غربی مقاومت می‌كند، در همه مسائلی که به عزت و سربلندی ایران اسلامی می‌انجامد نیز اهل مقاومت و مجری گفتمان انقلاب اسلامی خواهد بود.

وي تصريح كرد: این همان نکته مهمی است که مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان بارها بر آن تاکید كرده‌اند که معیار اصلى این است که کسانى سر کار بیایند که همت‌شان بر حفظ عزت و حرکت کشور در جهت هدف‌هاى انقلاب باشد، كسانى سر کار بیایند که مصداق: «انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» باشند؛ اهل استقامت، اهل ایستادگى باشند؛ زرهى پولادین از یاد خدا و از توکل به خدا بر تن خودشان بپوشند و وارد میدان شوند.

کد خبر:160078 -

ارسال نظر