آخرین خبر

 • • واکنش حجت الاسلام پناهیان به انتشار فیلم یک جلسه خصوصی از سوی حامیان قالیباف: رأی من جلیلی است
 • پنجشنبه 23 خردادماه 92

  / ائتلاف در شرایط کنونی هیچ فایده ای ندارد
  به دنبال انتشار یک فیلم قدیمی از حجت الاسلام پناهیان مبنی بر لزوم کناره گیری جلیلی به نفع قالیباف وی ضمن انتقاد از انتشار فایل این جلسه خصوصی اعلام کرد رأی من آقای جلیلی است.

  به گزارش رجانیوز حجت الاسلام پناهیان در گفتگو با خبرنگار رجانیوز در واکنش به انتشار این فیلم و توزیع پیامک آن در سطح کشور اعلام کرد: بنده برای آقای قالیباف احترام قائلم و امتیازات وی را انکار نمی کنم. اما رأی من آقای جلیلی است و معتقدم گفتمان انقلاب را باید تقویت کرد. هرچند تلاش دوستانی که برای ایشان فعالیت میکنند را نیز تخطئه نمیکنم.

  وی درباره شرایط آرایش کنونی انتخابات و لزوم ائتلاف و یا کناره گیری برخی کاندیداها اعلام کرد در شرایط کنونی ائتلاف هیچ فایده ای ندارد. چرا که انتخابات خواه ناخواه به دور دوم کشیده میشود. البته در مورد آقای ولایتی معتقدم باید به عهد خود وفا کرده و به نفع اصولگرایی کنار برود.

  این استاد دانشگاه درباره فیلم منتشر شده از وی در سایت های انتخاباتی قالیباف نیز گفت: این فیلم از سخنان بنده در یک جلسه خصوصی و نه یک همایش عمومی بوده است و بنده در آن تلاش آنها را برای آقای قالیباف ستوده ام، اما دلایل خود را برای دفاع از آقای جلیلی بیان کرده ام و در عین حال راضی نبوده و نیستم که مطلب این جلسه به صورت عمومی منتشر می شود.

  وی در پایان نیز اعلام کرد بنده تصور می کنم کسانی که مثل من آقای جلیلی را اصلح می دانند باید بر رأی خود ثابت قدم باشند و دوستان دیگری که قالیباف را اصلح می دانند نیز به تلاش خود ادامه دهند نتیجه به دست خداست.

آخرين تصاوير

 • -IMG_3451.jpg
 • محمدرضا سرشار-3.jpg
 • محمدرضا سرشار-1.jpg
 • محمدرضا سرشار4.jpg
 • سندساواک در باره جشن هنر.jpg
 • قبا7.jpg
 • قبا6.jpg
 • قبا5.jpg
 • قبا4.jpg
 • قبا3.jpg

آخرین کتاب

 • • «اگر بابا بمیرد » سرشار به زبان اسپانیولی ترجمه می شود
 • به گزارش خبرگزاری فارس، فهیمه سمسار دبیر شورای ترجمه حوزه هنری با بیان این که کتاب «پایی که جا ماند» خاطرات سید ناصر حسینی پور توسط مریم اورنرو سوله در حال ترجمه به زبان اسپانیولی است، گفت: این کتاب به زودی و پس از انتخاب مترجم به زبان انگلیسی ترجمه می‌شود.

  وی ادامه داد: کتاب «اگر بابا بمیرد» نوشته محمدرضا سرشار نیز توسط نجمه شبیری به زبان اسپانیولی ترجمه می‌شود. «مهمان صخره‌ها» خاطرات خلبان محمد غلامحسینی دیگر کتاب انتشارات سوره مهر است که ترجمه آن به زبان انگلیسی و توسط محسن کریمی به اتمام رسیده و در مرحله ویراستاری است.

  سمسار تصریح کرد: مجموعه داستان طنز «عشق خامه‌ای» نوشته شهرام شفیعی نیز به زبان اسپانیولی در حال ترجمه است.

  شورای ترجمه حوزه هنری با مدیریت حمیدرضا شاه آبادی آثار منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر را با کمک مترجمان متخصص و استادان دانشگاه به زبان‌های مختلف ترجمه می‌کند.


آخرين نظرسازي ناشيانه خبرگزاري حامي قاليباف پروژه نظرسازي هفته هاي اخير را لو داد

گروه سياسي: خبرگزاری وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در یک نظرسازی ناشیانه اعلام کرد که قالیباف، روحانی، رضایی و ولایتی بیش از سعید جلیلی رای دارند!

به گزارش رجانیوز، این نظر سازی که به یک نهاد معتبر منتسب شده است، آشکارا نشان داد که رسانه سازمان تبلیغات اسلامی تبدیل به یک ابزار جنگ روانی برای تخریب گفتمان انقلاب اسلامی شده است.

همچنین این دروغ پردازی نشان داد که نظرسازی های پیشین که در این خبرگزاری منتشر می شد ، چه میزان اعتبار دارد.

نکته جالب این که نظرسنجی معتبر سایت تبیان وابسته به سازمان تبلیغات که در سالهای 84 و 88 به درستی جواب داد، در روزهای گذشته بعد از صدرنشيني سعيد جليلي، بدون هیچ توضیحی از روی خروجی سایت حذف شد.

گفتني است پس از مناظره سیاسی، استقبال از دکتر جلیلی اوج گرفت و در نظرسنجی سایت تبیان، جلیلی صدرنشین نظرسنجی این سایت شده بود.

به هر روی استقبال گسترده از دکتر جلیلی، مخالفان گفتمان انقلاب اسلامی را به شدت نگران کرده و با نظرسازی می کوشند در بین رای دهندگان به جلیلی تردید ایجاد کنند. دو قطبی شدن فضا میان جلیلی و روحانی موجب شده تا رای کاندیداهایی که بین حق و باطل پیاده روی می کنند به شدت ریزش کند و تحركات دائمي آنها براي القاي صدرنشيني خود در نظرسنجي ها اتفاقا نشان مي دهد خلاف اين مساله در جامعه اتفاق افتاده و فرد ديگري در صدر نظرسنجي ها قرار گرفته است.

به نظر مي رسد اين نظرسازي ناشيانه، پروژه نظرسازي هفته هاي اخير رسانه هاي پرشمار حامي قاليباف را به خوبي لو داد؛ پروژه اي كه از ابتدا وي را صدر نظرسنجي ها نشان مي داد تا در نهايت در روزهاي آخر مخاطب ضمن باور اين مساله، حتي به اجبار هم كه شده، از راي خود صرف نظر كرده و به قاليباف راي دهد.

ارسال نظر