آخرین خبر

 • • ستادهای استانی حداد در برخی استانها در اختیار جلیلی قرار گرفت
 • چهارشنبه 22 خردادماه 92

  رئیس ستاد انتخاباتی حداد عادل در استان قزوین گفت: با توجه به کناره‌گیری حداد عادل از انتخابات به نفع گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش‌های مورد نظر امام و رهبری، ستادهای این کاندیدا در استان در اختیار سعید جلیلی قرار گرفت.


  محمد خانمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به کناره‌گیری دکتر غلامعلی حداد عادل از انتخابات به نفع گفتمان انقلاب، اظهار داشت: حداد عادل معتقد است باید به کسی رأی داد که از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش‌های مورد نظر امام و رهبری حمایت کند و در این راستا همه ستادهای وی در استان قزوین در اختیار دکتر سعید جلیلی قرار گرفت.

  وی افزود: بی‌تردید مواضع شجاعانه و روشنگرانه این دانشمند فرزانه در حمایت از آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و ایستادگی در برابر تحریف تاریخ و همچنین حمایت از گفتمان انقلاب اسلامی جای بسی تقدیر است.

  رئیس ستاد انتخاباتی حداد عادل در قزوین یادآور شد: این اقدام حداد عادل باید الگویی برای دیگر اصولگرایان نیز باشد تا با وحدت و انسجام از ایجاد انحراف در گفتمان انقلاب جلوگیری کنند.

  این در حالی است که کمیته استانی ستاد انتخاباتی دکتر جلیلی اعلام کرد ستادهای استانی دکتر حداد عادل در برخی استان های دیگر نیز در اختیار دکتر جلیلی قرار گرفته است.

آخرين تصاوير

 • -IMG_3451.jpg
 • محمدرضا سرشار-3.jpg
 • محمدرضا سرشار-1.jpg
 • محمدرضا سرشار4.jpg
 • سندساواک در باره جشن هنر.jpg
 • قبا7.jpg
 • قبا6.jpg
 • قبا5.jpg
 • قبا4.jpg
 • قبا3.jpg

آخرین کتاب

 • • «اگر بابا بمیرد » سرشار به زبان اسپانیولی ترجمه می شود
 • به گزارش خبرگزاری فارس، فهیمه سمسار دبیر شورای ترجمه حوزه هنری با بیان این که کتاب «پایی که جا ماند» خاطرات سید ناصر حسینی پور توسط مریم اورنرو سوله در حال ترجمه به زبان اسپانیولی است، گفت: این کتاب به زودی و پس از انتخاب مترجم به زبان انگلیسی ترجمه می‌شود.

  وی ادامه داد: کتاب «اگر بابا بمیرد» نوشته محمدرضا سرشار نیز توسط نجمه شبیری به زبان اسپانیولی ترجمه می‌شود. «مهمان صخره‌ها» خاطرات خلبان محمد غلامحسینی دیگر کتاب انتشارات سوره مهر است که ترجمه آن به زبان انگلیسی و توسط محسن کریمی به اتمام رسیده و در مرحله ویراستاری است.

  سمسار تصریح کرد: مجموعه داستان طنز «عشق خامه‌ای» نوشته شهرام شفیعی نیز به زبان اسپانیولی در حال ترجمه است.

  شورای ترجمه حوزه هنری با مدیریت حمیدرضا شاه آبادی آثار منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر را با کمک مترجمان متخصص و استادان دانشگاه به زبان‌های مختلف ترجمه می‌کند.


مادر شهید احمدی‌روشن: اگر مصطفی زنده ‌بود، از سعید جلیلی حمایت می‌کرد

مادر شهید احمدی‌روشن با بیان اینکه ما تا دیروز ساکت بودیم ولی بعضی از مسائل را که دیدیم، فهمیدیم که از سکوت ما سوءاستفاده می‌کنند، گفت: ما راهی را ادامه می‌دهیم که مصطفی رفت. اگر امروز مصطفی هم زنده بود، از جلیلی حمایت می‌کرد.

به گزارش تسنیم، صدیقه سالاریان مادر شهید احمدی‌روشن در همایش انتخاباتی سعید جلیلی که در ورزشگاه حیدرنیا برگزار شد، با اشاره به اینکه در دوران جنگ شعار بسیجی می‌جنگد، می‌میرد، سازش نمی‌پذیرد، سر می‌دادند، گفت: همه می‌دانیم که جنگ ما با ابرقدرت‌ها جنگ نان نبوده و جنگ شرف، ایمان و آزادگی بوده است.

وی افزود: کسانی که دم از سازش می‌زنند، همچون ما از طبقه سوم نیستند و چیزی را از دست نداده‌اند. ما برای انرژی هسته‌ای بالاترین بها را که خون فرزندانمان بود، پرداختیم.

مادر احمدی‌روشن بابیان اینکه زمانی که خبر شهادت مصطفی که تک‌پسر من بود و من وابستگی شدیدی به او داشتم را به من دادند، به خاظر نظام و رهبر انقلاب خم به ابرو نیاوردم، گفت: همه می‌دانند که ما تا پیروزی نهایی راهی نداریم و اکنون در پشت خیمه دشمن هستیم، اگر برگردیم و پشت به دشمن کنیم، به خون شهدا خیانت کردیم.
سالاریان ادامه داد: ما آمده‌ایم تا با همه شهدایی که از زمان انقلاب تا به امروز به شهادت رسیدند، بیعت کنیم که هیچگاه با دشمن سازش نمی‌کنیم مگر اینکه حقوق ما را به رسمیت بشناسد؛ چطور می‌شود که رژیم صهیونیستی تعداد زیادی کلاهک هسته‌ای داشته باشد ولی ما از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای محروم باشیم.

وی با انتقاد از کسانی که گفتند اگر در سانتریفیوژ‌های ما گاز به جریان بیفتد، زندگی مختل می‌شود، تاکید کرد: ما هزینه‌ای که باید می‌پرداختیم را پرداختیم و حالا که در نزدیکی پیروزی هستیم، نباید عقب بنشینیم. مگر ما از جانمان باارزش‌تر چیزی داشته‌ایم که بدهیم.

مادر شهید احمدی‌روشن در ادامه به پخش مستند انتخاباتی حسن روحانی که در آن تصویر شهید احمدی‌روشن به نمایش درآمد اشاره کرد و گفت: کسانی که دم از سازش می‌زنند و تعلیق را قبول کردند، به چه حقی از عکس مصطفی استفاده می‌کنند.

سالاریان با بیان اینکه ما بنا به گفته مقام معظم رهبری به کسی رای می‌دهیم که گفتمان انقلاب اسلامی را ادامه دهد و پیرو رهبری باشد، گفت: هیچکدام از ما به خاطر مال دنیا و زندگی خوب انقلاب نکردیم. ما به دنبال سازش نیستیم.

وی از مردم خواست که ‌صورت گسترده در انتخابات فردی را انتخاب کنند که اصلح باشد و به تفکر مقام معظم رهبری نزدیک‌تر باشد و آزادی‌‌ را بر نان‌ ترجیح دهد.

مادر شهید احمدی‌روشن با بیان اینکه ما تا دیروز ساکت بودیم ولی بعضی از مسائل را که دیدیم، فهمیدیم که از سکوت ما سوءاستفاده می‌کنند، گفت: ما راهی را ادامه می‌دهیم که مصطفی رفت. اگر امروز مصطفی هم زنده بود، از جلیلی حمایت می‌کرد.
وی تاکید کرد: ما تا آخرین قطره خون پیرو حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هستیم.

ارسال نظر