آخرین خبر

 • • ستادهای استانی حداد در برخی استانها در اختیار جلیلی قرار گرفت
 • چهارشنبه 22 خردادماه 92

  رئیس ستاد انتخاباتی حداد عادل در استان قزوین گفت: با توجه به کناره‌گیری حداد عادل از انتخابات به نفع گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش‌های مورد نظر امام و رهبری، ستادهای این کاندیدا در استان در اختیار سعید جلیلی قرار گرفت.


  محمد خانمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به کناره‌گیری دکتر غلامعلی حداد عادل از انتخابات به نفع گفتمان انقلاب، اظهار داشت: حداد عادل معتقد است باید به کسی رأی داد که از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش‌های مورد نظر امام و رهبری حمایت کند و در این راستا همه ستادهای وی در استان قزوین در اختیار دکتر سعید جلیلی قرار گرفت.

  وی افزود: بی‌تردید مواضع شجاعانه و روشنگرانه این دانشمند فرزانه در حمایت از آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و ایستادگی در برابر تحریف تاریخ و همچنین حمایت از گفتمان انقلاب اسلامی جای بسی تقدیر است.

  رئیس ستاد انتخاباتی حداد عادل در قزوین یادآور شد: این اقدام حداد عادل باید الگویی برای دیگر اصولگرایان نیز باشد تا با وحدت و انسجام از ایجاد انحراف در گفتمان انقلاب جلوگیری کنند.

  این در حالی است که کمیته استانی ستاد انتخاباتی دکتر جلیلی اعلام کرد ستادهای استانی دکتر حداد عادل در برخی استان های دیگر نیز در اختیار دکتر جلیلی قرار گرفته است.

آخرين تصاوير

 • -IMG_3451.jpg
 • محمدرضا سرشار-3.jpg
 • محمدرضا سرشار-1.jpg
 • محمدرضا سرشار4.jpg
 • سندساواک در باره جشن هنر.jpg
 • قبا7.jpg
 • قبا6.jpg
 • قبا5.jpg
 • قبا4.jpg
 • قبا3.jpg

آخرین کتاب

 • • «اگر بابا بمیرد » سرشار به زبان اسپانیولی ترجمه می شود
 • به گزارش خبرگزاری فارس، فهیمه سمسار دبیر شورای ترجمه حوزه هنری با بیان این که کتاب «پایی که جا ماند» خاطرات سید ناصر حسینی پور توسط مریم اورنرو سوله در حال ترجمه به زبان اسپانیولی است، گفت: این کتاب به زودی و پس از انتخاب مترجم به زبان انگلیسی ترجمه می‌شود.

  وی ادامه داد: کتاب «اگر بابا بمیرد» نوشته محمدرضا سرشار نیز توسط نجمه شبیری به زبان اسپانیولی ترجمه می‌شود. «مهمان صخره‌ها» خاطرات خلبان محمد غلامحسینی دیگر کتاب انتشارات سوره مهر است که ترجمه آن به زبان انگلیسی و توسط محسن کریمی به اتمام رسیده و در مرحله ویراستاری است.

  سمسار تصریح کرد: مجموعه داستان طنز «عشق خامه‌ای» نوشته شهرام شفیعی نیز به زبان اسپانیولی در حال ترجمه است.

  شورای ترجمه حوزه هنری با مدیریت حمیدرضا شاه آبادی آثار منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر را با کمک مترجمان متخصص و استادان دانشگاه به زبان‌های مختلف ترجمه می‌کند.


هجمه سنگین تخریب به دکتر جلیلی وارد فاز شایعه ‎سازی گسترده در باره انصراف وی شد

پخش گسترده شایعه انصراف دکتر جلیلی/ ستاد جلیلی:با صلابت و نشاط تا پایان رقابت‎ها باقی می‎مانیم/زارعی: افزایش هجمه‎ها موید صعود دکترجلیلی
بدنبال انتشار پیامک گسترده تخریبی علیه دکتر جلیلی در تیراژ میلیونی که شب گذشته به سراسر شهرهای کشور ارسال شد، از ساعاتی پیش، شایعه جدیدی مبنی بر انصراف دکتر جلیلی از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری در قالب پیامک و برخی شبکه‎های اطلاع‎رسانی در حال انتشار است.

به گزارش رجانیوز، این در حالی است که دکتر جلیلی صبح امروز به صورت رسمی اعلام کرده بود به هیچ وجه از کاندیداتوری در انتخابات انصراف نخواهد داد.

به دنبال انتشار این شایعه به صورت گسترده در سراسر کشور، ستاد دکتر جلیلی ساعتی پیش با انتشار بیانیه‎ای رسمی، مجددا این شایعه را تکذیب کرد.

این در حالی است که روز گذشته نیز روزنامه شرق وابسته به کارگزاران سازندگی و حامی حسن روحانی تیتر نخست خود را به انتشار شایعه ای مشابه اختصاص داد و مدعی شد دکتر جلیلی از کاندیداتوری انصراف خواهد داد.

در همین حال دکتر زارعی مسئول ستادهای استانی دکتر جلیلی نیز در گفتگو با رجانیوز، ضمن رد شایعه انصراف یا ائتلاف دکتر جلیلی اعلام کرد افزایش اینگونه شایعات افزایش چشمگیر اقبال مردمی به دکتر جلیلی را تایید می‎کند.

در بیانیه رسمی ستاد دکتر جلیلی نیز آمده است: جناب آقای دکتر سعید جلیلی با صلابت و نشاط برای پاسخ به خیل عظیم مشتاقان و دوست‌داران این گفتمان تا پایان در صحنه‌ی رقابت‌های انتخاباتی باقی خواهد ماند.

متن کامل بیانیه ستاد دکتر جلیلی که نسخه‎ای از آن در اختیار رجانیوز قرار گرفته است به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


ملت شریف و گرانقدر ایران


امت وفادار، ولایی و انقلابی


با تبریک ایام پر نور و سرور ماه پر فضیلت شعبان المعظم، ماه رسول الله صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلم اسوه‌ی تمامت اخلاق و پاکدامنی و سلسله جنبان صداقت و درستکاری و درود بر شما امت همیشه سرافراز، عزتمند و مقاوم، نکات مهمی را به اطلاع می‌رساند:


در حالی که طلیعه‌ای درخشان بر حضور حماسی و پرشور امت امام راحل و رهبری معظم در انتخابات حساس 24 خرداد، با برپایی رقابت‌های انتخاباتی به شکلی اخلاق‌مدار و اسلامی تحقق یافته است، ستاد انتخاباتی آقای دکتر سعید جلیلی با سرلوحه قرار دادن کلام ایشان در خصوص موضوعیت انتخابات و نه طریقیت صرف آن، با قوت و صلابت، این مهم را تا انتهای فرآیند برگزاری انتخابات، شمارش آراء و تأیید نهایی آن، تعقیب می‌نماید. در این مسیر، احترام به کلیه‌ی نامزدهای معزز حاضر در انتخابات و انجام رقابتی بر مدار اخلاق کریمه و حسنه‌ی اسلامی و محمدی (ص) مورد تأکید وافر است.


جریان اقبال عمومی به گفتمان ناب انقلاب اسلامی، گفتمان عزت و مقاومت، با توجه به عقبه‌ی تاریخی و آرمانی ملت ایران، انتظاری به حق و شایسته بود که در روزهای اخیر با شدتی چشمگیر و جهشی تصاعدی، موجب خشنودی دوستداران نظام و انقلاب گشته است. بدین سبب و بر این موهبت خداوند منان را شاکریم.


در مسیر این اقبال گسترده، متأسفانه در روزهای اخیر شاهد آن بودیم که عده‌ای از قبیله‌ی نااهلان و نامحرمان جریان انقلاب و نظام، با احساس خطر نسبت به منافع متوقع و نامشروع خود، حربه‌ی تخریب، توهین و تهمت به شخص و شخصیت آقای دکتر سعید جلیلی را به عنوان تنها راه ارتزاق نامشروع خود در انتخابات پیش رو قلمداد کرده و تلاش گسترده‌ای را برای ایجاد خلل در اذهان عامه‌ی مشتاقان و دوستداران این گفتمان سامان داده‌اند. از افتراء کاندیدای دولت و در حلقه‌ی انحرافی بودن گرفته تا هزینه‌ کرد جعلی و موهوم از بزرگان نظام و شخصیت‌های معظم و همیشه محترم، ابزار جریان نفاق و تردید برای این هدف شیطانی و ناصواب بوده است.

در این میان برخی سایت‌های خبری با دست آویز قرار دادن این ضد اخبار ناموثق و مخدوش، پشت به حداقل‌های تعهد حرفه‌ای و رسانه‌ای کرده و بر محور ماکیاولیسم رسانه‌ای مأموریت خود را بازتعریف کرده‌اند. ستاد انتخاباتی آقای دکتر سعید جلیلی با توصیه‌ی تقوای سیاسی، اولاً به خود (تمام گروه‌های حامی و دوست‌دار گفتمان انقلاب) و در ثانی به همه‌ی جریان‌های حاضر در رقابت‌های انتخاباتی پیش ‌رو و ثالثاً به معدود افرادی که سعی در غیر اخلاقی و مشوّه نمودن جریان تبلیغات انتخاباتی می‌نمایند، همگان را به پرهیز از ورود به بازی‌های سخیف و بی‌مقدار دعوت می‌کند. البته پربدیهی و واضح است که وسوسه‌ی خنّاسان و کید تفرقه افکنان، جز تباهی و ذلت و رسوایی، سرنوشتی نخواهد یافت.

با وجود همه‌ی این دسیسه‌ها تأکید می‌شود، ستاد انتخاباتی آقای دکتر سعید جلیلی خود را به رعایت تمام شؤون اخلاق انتخاباتی که زیبنده‌ی رشد و ارتقاء بینش سیاسی اسلام ناب است، متعهد می‌داند و استوار و راسخ بر مسیر اطاعت و تبعیت حقیقی از رهنمودها و دل‌خواسته‌های مقام معظم رهبری -که همانا سلامت اخلاقی برگزاری انتخابات و مقدمات آن است- به حرکت متین و ایجابی خود ادامه می‌دهد.

حضور حماسی امت حزب الله در انتخابات 24 خرداد، پیروزی شگرف و عظیمی برای نظام جمهوری اسلامی به حساب می آید، لذا آرمان والای ستاد انتخاباتی آقای دکتر سعید جلیلی، کمک هرچه بیشتر به این حضور با بصیرت و هوشمندانه است. در کنار و متفرع بر این هدف والا، حضور هرچه بیشتر امت همیشه سرافراز بر گرد و محور گفتمان انقلاب اسلامی، گفتمان عزت و مقاومت، امیدهای دشمنان دینی و میهنی این مرز و بوم را کور و مسدود نموده و افسردگی و زوال آنان را تعجیل می‌نماید. بدین منظور جناب آقای دکتر سعید جلیلی با صلابت و نشاط برای پاسخ به خیل عظیم مشتاقان و دوست‌داران این گفتمان تا پایان در صحنه‌ی رقابت‌های انتخاباتی باقی خواهد ماند. در نهایت اعتقاد راسخ داریم مقاومت تنها راه پیشرفت ماست و بر آن، تا رسیدن به آرمان‌های متعالی نظام‌ محکم ایستاده‌ایم.


والسلام علیکم و رحمه الله


ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیل

ارسال نظر