آخرین خبر

 • • تجدید چاپ سه کتاب از محمد رضا سرشار
 • چهارشنبه 17 آذرماه 89

  3_890917_M200.jpg1_890917_M200.jpg2_890917_M200.jpg
  «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد»
  سه كتاب از محمدرضا سرشار به چاپ دوم رسيد

  خبرگزاري فارس: چاپ دوم كتاب‌هاي «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد

  به گزارش خبرگزاري فارس چاپ دوم كتاب‌هاي «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.
  كتاب «عكس يادگاري با كت دكتر احمدي‌نژاد» خاطرات محمدرضا سرشار از انتخابات مجلس ششم در سال 78 است كه او و دكتر احمدي نژاد هر دو نامزد انتخابات بودند.
  در اين كتاب حضور دكتر احمدي‌نژاد و بسياري از دولتمردان فعلي در اين خاطرات منعكس شده است و پيش از اين در سال 1388 توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده بود و چاپ دوم آن نيز با شمارگان در 2500 نسخه توسط همين ناشر منتشر شده است

  همچنين دو كتاب با عناوين «جاسوس» و «غريبه‌ها» از سري مجموعه كتاب‌هاي «قصه‌هاي انقلاب» نيز توسط سوره تجديد چاپ شده است.
  كتاب «غريبه‌ها» منتخبي از چهار داستان است كه براي گروه سني نوجوان انتخاب شده است و در آن چهار داستان با عناوين «آخر تعزيه» علي‌اكبر والايي، «بسته عجيب» اثر م.تقوا، «شاخه‌هاي شكسته» و «غريبه‌ها» اثر محمدحسين كيانپور منتشر شده است. اين چهار داستان توسط محمدرضا سرشار برگزيده و ويراستاري شده است.

  كتاب «جاسوس» كه كتاب ششم از مجموعه «قصه‌هاي انقلاب» است چهار داستان مخصوص گروه جوان است كه علي آقاغفار، مجيد درخشاني، محمدحسين كيانپور و حسين عبدي داستان‌هاي «اولين نقش من»، «جاسوس»، «مجسمه» و «نقشه» را تاليف كرده‌اند.
  سوره مهر اين دو اثر را در شمارگان 25000نسخه در نوبت دوم چاپ كرده است
آخرين نظرات خوانندگان

 • یوسف: فکر کنم بعضی ها اینقدر به دشمنی می پردازند که ادامه
 • نامشخص: سخن زیبای شهید بهشتی در اینجا هم کاملا صدق می ادامه

آخرين تصاوير

 • ResizeofzohreAshoora.jpg
 • 3_890917_M200.jpg
 • 1_890917_M200.jpg
 • 2_890917_M200.jpg
 • 3_890917_M200.jpg
 • mohsen-parviz.jpg
 • dastan-yek-ensan.jpg
 • morteza-avini.jpg
 • mahdi-azar-yazdi0.jpg
 • mahdi-azar-yazdi.jpg

آخرین کتاب

 • • چاپی دیگر با تصويرگری جديد سرشار همچنان «تشنه ديدار» است
 • كتاب «تشنه ديدار» نوشته محمدرضا سرشار با تصويرگری و ويرايش جديد از سوی انتشارات سوره مهر تجدید چاپ می‌شود.
  به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری به نقل از ستاد خبر انتشارات سوره مهر،«محمدرضا سرشار» درباره تجدید چاپ كتاب «تشنه ديدار» گفت: اين كتاب كه برای نخستين‌بار در سال 60 منتشر شده بود، به عنوان پرتيراژ‌ترين كتاب جدی كودك و نوجوان کشور تا به امروز بوده است.
  نویسنده کتاب «بیعت با بیداری» گفت: اين كتاب برای گروه سنی كودك و نوجوان است که سوره مهر آن را با ويرايش و تصويرگری جديد عرضه خواهد کرد و قرار است از قطع خشتی به قطع وزيری كوتاه تبديل ‌شود.
  سرشار درباره داستان این کتاب گفت: كتاب«تشنه ديدار» روايتی از جنگ برموك، جنگ‌های زمان پيامبر را به تصوير می‌كشد و داستان كتاب به اين شكل است كه پيك مسلمانان از مرز روم از راه رسيده و خبر می‌دهد كه امپراطور روم با لشكری بزرگ برای حمله به مسلمانان تشكيل می‌شود.
  وی ادامه داد: پس از رسيدن اين پيك پيامبر اسلام دستور بسيج عمومی را صادر می‌كند كه از اين پس داستان كتاب روی ابوذر شخصيت مهم داستان متمرکز شده و آماده شدن ابوذر برای مقابله با دشمنان و تجهيز شتر لاغرش را نشان می‌دهد و داستان به اين شكل ادامه پيدا می‌كند.
  سرشار در پایان اظهار کرد: اين كتاب قبلا به زبان انگليسی و در هندوستان نيز به زبان اردو ترجمه و منتشر شده است.


عصبانیت ضدانقلاب از دیدار هنرمندان با رهبرانقلاب

سايت هاي ضد ملت ايران كه از اهانت به ملت ايران در هيچ زماني كوتاه نيامده اند اين بار به اهانت به هنرمندان محبوب صدا و سيما پرداخته اند.

به گزارش خبرنگار خبرنامه دانشجويان ايران، سايت‌هاي چون زمانه، بالاترين و دنباله در پي ديدار هنرمندان با رهبر انقلاب بار ديگر شروع به اهانت هاي پي در پي به اين هنرمندان كرده اند.

اين سايت ها با خائن و مزدور خواندن اين هنرمندان سعي داشته اند تا ضمن سانسور حقايق و نكات قابل ذكر اين ديدار، هنرمندان و كارگردانان محبوب سيما را جدا از مردم نشان دهند.

حضور افرادي چون پروانه معصومي در حالي كه خود اذعان داشت كه با ميل و كمال شوق در حالي كه تبش به 39رسيده است و نيز كاردان در حالي كه دستش شكسته بود و نيز سخنان و گفت و گو هاي چهره به چهره رهبري و هنرمندان نشان از شوق هنرمندان بود.

اما جالب ان است كه اين سايت ها با اهانت به هنرمندان آنها را با الفاظ زشتي چون خائن به ملت و پول بگير و چاپلئس خطاب كرده اند.

اين در حالي است كه هنرمندان حاضر در جلسه تماما از چهره هاي شناخته شده سيما و نيز سريال هايي هستند كه مخاطبان آن تابستان هاي خود را با آنان سر مي كنند.

اين نحوه موضع گيري سايت هاي ضد ايراني در حمله به هنرمندان اوج خشم و غضب آنها در خصوص هنرمندان نشان مي دهد.

جالب آن است كه اين سايت ها پيش از اين نيز با حمله به قطبي و شريفي نيا كه در مراسم تنفيذ رئيس جمهور شركت كرده بودند اهانت هاي بدي را نثار اين دوچهره محبوب پرسپوليس و سينما كرده بودند.

در اين جلسه افرادي چون محمد حسين لطيفي،شهاي حسني، مسعود ده نمكي، حميد لولايي،كامبيز ديرباز، شاهرخ استخري،دانيال حكيمي، افسانه بايگان، بهاره افشار، الهام حميدي، شهره لرستاني كيانوش عياري، رضا ايرانمنش داريوش كاردان فرج الله سلحشور ابوالقاسم طالبي، شريفي نيا، مجيد مظفري، احمد نجفي نادر طالب زاده و حسن جوهرچي حضور داشتند

2 نظر

سخن زیبای شهید بهشتی در اینجا هم کاملا صدق می کند ، بگذارید آنقدر از ملت ما عصبانی باشند تا از عصبانیت بمیرند!این طور دنیای خود را تلخ تر از آنچه هست می کنند، آخرتشان هم که خدا عالم تر است!اگر همین طور ادامه پیدا کند که عاقبت به خیری هم در کارشان نیست.

فکر کنم بعضی ها اینقدر به دشمنی می پردازند که روزی از واگذاری سیمکارت اعتباری به مردم هم ناراحات شوند چه رسد به دیدارهائی از این دست

ارسال نظر