آخرین خبر

 • • مجری خانمی که حاضر نشد برنامه مصاحبه با رئیس جمهور را اجرا کند
 • جمعه 18 بهمنماه 92

  تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۴۱
  قرنطینه مجریان از ظهر روز مصاحبه و قطع موبایل آنها و نیز مجبور کردن آنها به انجام پرسشهای تصنعی و متملقانه از جمله مواردی است که کار را برای مجریان سیما سخت نموده است.
  مجری که حاضر نشد برنامه رئیس جمهور را اجرا کند
  به گزارش جهان، حاشیه های گفتگوی متفاوت مجریان برنامه گزارش 100 روزه رئیس جمهور و شیوه برخورد با مجریان و توقعات عجیبی که دفتر رئیس جمهور از آنها دارد باعث شده است که هر مجری براحتی زیر بار اجرای برنامه های حسن روحانی نرود.

  قرنطینه مجریان از ظهر روز مصاحبه و قطع موبایل آنها و نیز مجبور نمودن مجریان به پرسشهای تصنعی و متملقانه از جمله مواردی است که در گزارش 100 روزه رئیس جمهور اتفاق افتاد و مردمی که از پشت صحنه این برنامه خبر نداشتند مجریان تلویزیونی و صداوسیما را مورد انتقاد قرار دادند.

  نظیر همین برخوردها باعث شده است کار برای مسئولان دفتر رئیس جمهور که اصرار دارند خودشان مجریان را انتخاب کنند، سخت شده و با مشکلاتی از جمله زیر بار نرفتن برخی مجریان تلویزیونی برای اجرای برنامه مواجه شوند و همین امر باعث شده است که از مجریانی که تسلط کمتری برای اجرای چنین برنامه هایی دارند، استفاده نمایند.

  در همین زمینه خبرنگار جهان باخبر شد خانم س یکی از مجریان صداوسیما پس از دعوت دفتر رئیس جمهور از وی برای اجرای برنامه و معرفیش به صداوسیما، از دسترس خارج می شود و تلاشهای صداوسیما و دفتر رئیس جمهور برای پیدا کردن وی تا هنگام شروع برنامه بی نتیجه می ماند و همراهان رئیس جمهور تصمیم می گیرند خانم پوریامین را جایگزین وی نمایند که همین موضوع و حواشی پس از آن موجب تاخیر در اجرای برنامه می شود.

  گفتنی است اجرای ضعیف مجریان انتخابی دفتر رئیس جمهور با انتقاداتی همراه شده است.

آخرين تصاوير

 • -IMG_3451.jpg
 • محمدرضا سرشار-3.jpg
 • محمدرضا سرشار-1.jpg
 • محمدرضا سرشار4.jpg
 • سندساواک در باره جشن هنر.jpg
 • قبا7.jpg
 • قبا6.jpg
 • قبا5.jpg
 • قبا4.jpg
 • قبا3.jpg

آخرین کتاب

 • • چاپ سوم "پیامبری که دوست بچه‌ها بود" منتشر شد
 • سومین چاپ "پیامبری که دوست بچه‌ها بود"، نوشته محمدرضا سرشار انتشار یافت.
  این کتاب که ابتدا در دهه 1370 با نام "داد و ستد کودکانه" به وسیله انتشارات دفتر نشر فرهنگ اسلامی، با تصویرگری محمدحسین صلواتیان منتشر شد، پس از سه با چاپ به وسیله آن ناشر، از سال 1377 دیگر ناشر به تجدید چاپ آن اقدام نکرد. تا آنکه پس از یک وقفه هشت ساله، از سال 1385 با تصویرگری سعید رزاقی، با نام «پیامبری که دوست بچه‌ها بود» به وسیله انتشارات سروش انتشار یافت. اکنون این نسخه از کتاب، در انتشارات سروش به چاپ سوم رسیده است.
  «پیامبری که دوست بچه‌ها بود»، بر اساس واقعه تاریخی مستند شیرینی از زندگی رسول اکرم (ص) نوشته شده، که بیانگر توجه و عطوفت ویژه آن رسول بزرگوار نسبت به بچه‌هاست.
  این کتاب در 12 صفحه قطع خشتی با تصاویر چهار رنگ، برای سالهای اول دبستان (اول، دوم و سوم) به قیمت 2000 تومان، با شمارگان 1500 نسخه انتشار یافته، و از طریق فروشگاههای کتاب سروش (وابسته به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران) یا شماره تلفن 8 - 88345063 قابل دریافت است. مجموع شمارگان دو چاپ قبلی این اثر توسط سروش، 6000 نسخه است.


جشن تولد یک سالگی حوزه هنری کودک و نوجوان با حضور فعالان عرصه هنر و ادبیات کودک و نوجوان

در تالار مهر حوزه هنری برگزار می‌شود
نخستین سالگرد تأسیس حوزه هنری کودک و نوجوان روز سه‌شنبه ۶ اسفند در تالار مهر حوزه هنری برگزار می‌شود.
خبرگزاری فارس: جشن تولد یک سالگی حوزه هنری با حضور فعالان حوزه کودک و نوجوان

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، نخستین سالگرد حوزه هنری کودک و نوجوان روز سه‌شنبه 6 اسفند برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، نخستین سالگرد حوزه هنری کودک و نوجوان از ساعت 10 تا 12 در تالار مهر حوزه هنری برگزار می‌شود.

فعالان حوزه کودک و نوجوان از جمله نویسندگان و شاعران در این برنامه حضور خواهند داشت البته برنامه‌های تجلیل نیز در نظر گرفته شده که در مراسم اجرا می‌شود.

گفتنی است، عمده پروژه‌های مطالعاتی حوزه هنری کودک و نوجوان شروع شده، یکی از آنها رده‌بندی سنی محصولات برای کودکان است، در حال حاضر با توجه به توانایی و دانش و نگرش کودکان کار پیچیده‌ای است و شاید همانند گذشته نتوان با تقسیم‌بندی (الف و ب و ج و د) برای یک محصول فرهنگی، هنری دایره مخاطب تعیین کرد.

یکی از پروژه‌های دیگر مجموعه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای عرضه محصولات کودک و نوجوان است.

طراحی و تاسیس شهربازی‌های ایرانی نیز از موارد در دستور کار این حوزه‌ هنری است که اختصاص به کودکان و نوجوانان دارد؛ برخی از این پروژه‌ها 4 یا 5 ساله هستند تا به نتیجه برسد، اما در حال حاضر بخش‌های مطالعاتی آن آغاز شده است.

گفتنی است، محصولات شکرستان و برخی فعالیت‌های دیگر از جمله برنامه‌های حوزه هنری کودک و نوجوان بود که پیش از این وعده داده شده و طی یک سال گذشته به مرحله تولید و اجرا درآمده است.

ارسال نظر