آخرین خبر

 • • روايت "اسب سفيد" دهه شصتي‌ها در راديو ايران قرار است در برنامه قصه روايت و داستان‌هاي دهه ۶۰ را دوباره پخش كنيم.
 • شنبه 18 مهرماه 94

  به گزارش شبكه راديويي ايران حسن بنايي تهيه‌كننده راديو در خصوص برنامه‌هاي خود گفت: قصه‌هاي پخش شده دهه 60 را دوباره در برنامه «قصه هر شب» پخش مي‌كنيم. هفت «قصه ظهر جمعه» با صداي مرحوم حميد عاملي در دهه 60 را پخش كرده‌ايم و با صداي محمدرضا سرشار قصه «اسب سفيد» روي آنتن مي‌رود. داستان بخش اول سير ماهيگيري است كه اسب سفيدي مي‌بيند و در دلش آرزوي داشتن آن را مي‌كند به همين خاطر به دنبال آن مي‌رود تا اينكه در جنگلي...
  بنايي در خصوص برنامه «راه شب» گفت: در اين برنامه به موضوعات اجتماعي، فرهنگي مي‌پردازيم، برنامه بيشتر به موسيقي اختصاص دارد. از ديگر بخش‌هاي برنامه مي‌توانم به شعرخواني، تغذيه شب، سخن پارسي كه براي پاسداشت زبان و درست خواني و درست گويي اين بخش را پخش مي‌كنيم.
  وي در پايان در خصوص «صداي مردم» اظهار داشت: در برنامه «صداي مردم» به نقش شوراهاي مردمي در پيشرفت و آباداني، رشد اجتماعي و فرهنگي مي‌پردازيم. با نمايندگان و اعضاي شوراهاي اسلامي در سراسر كشور تماس مي‌گيريم و درباره اقدامات آنها صحبت مي‌كنيم.
  اين برنامه ساعت 13 روز‌هاي جمعه از راديو ايران پخش مي‌شود.

آخرين نظرات خوانندگان

 • مدیر: سلام عزیزم فکر نمی کنید اشتباه می کنید؟! در این ادامه
 • محمد حسنی: سلام بر گردانندگان عزیز این وبسایت. من محمد حسنی هستم، ادامه

آخرین کتاب

 • • چاپ دوم ترجمه عربی رمانی که به چهار زبان زنده دنیا ترجمه شده است
 • این اثر که به چهار زبان زنده دنیا ترجمه شده است هم اینک چاپ دوم عربی آن در حال انتشار است.

  «آنک آن یتیم نظر کرده» پیش از انتشار به صورت کتاب، در قالب یک برنامه روایت - نمایشی رادیویی با عنوان «از سرزمین نور»، صبح¬های جمعه, از ساعت 8 تا 8:30 از شبکه سراسری صدای جمهوری اسلامی پخش می شد، و طی بالغ بر 70 برنامه، توانست نظرات بسیاری از مخاطبان، و در راس آنها مقام معظم رهبری را به خود جلب کند. به گونه ای که معظم له در یک دیدار حضوری با نویسنده و دست اندرکاران رادیویی این برنامه، آنان را مورد تفقد و تشویق قرار دادند و به ادامه کار سفارش کردند.

  این برنامه رادیویی سپس به زبانهای دیگر نیز ترجمه و از شبکه های برون مرزی صدا پخش شد. همان گونه که نمایش نسخه فارسی آن، پس از چندی، مجددا از صدای جمهوری اسلامی ایران بازپخش شد.

  این اثر، پس از چاپ به صورت کتاب در دو قالب ویژه نوجوانان و بزرگسالان موفق به دریافت جوایز معتبری از سوی جشنواره های کشوری شد. از آن جمله می توان به عنوان اثار برگزیده رتبه¬های اول و دوم دومین جشنواره قصه های قرآنی، پیامبران و ائمه» (مربوط به بررسی کتابهای ده سال سالهای 1374 تا 1384) برای آن اشاره کرد؛ که خود منجر به برگزاری مراسمی مستقل و با شکوه - با همکاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی - برای تجلیل از نویسنده کتاب در سال 1384 شد. و بعدها با ترجمه به زبانهای عربی، انگلیسی (ترجمه پروفسور جیمز کلارک؛ قرار گرفته روی سایت آمازون)، اردو، ترکی استانبولی (منتشر شده توسط انتشارات کوثر استانبول و قرار گرفته روی سایت آمازون) و چاپ ترجمه عربی مجلد اول آن با عنوان «ها هو الیتیم بعین الله» در لبنان توسط انتشارات دارالتراث العربی و رونمایی از این ترجمه در کویت و ورود به بازارهای کتاب عربی همچون عراق، مورد استقبال مخاطبان عرب زبان نیز واقع شد. به گونه¬ای که در نمایشگاه کتاب بغداد تمام نسخ آن در همان روز نخست به اتمام رسید.

  «آنک یتیم نظر کرده» در چاپ دوم عربی خود به ترجمه دکتر بتول مشکین فام - استاد دانشگاه الزهرا- توسط ناشر جدیدش - دارالمعارف الحکمیه - در شمارگان 1000نسخه، در دست انتشار است.


دانلود داستان طنز دفاع مقدسی امام جماعت غصبی!/با صدای محمدرضا سرشار

سلامی از جنس ارادت به محضر شما رفقای کشور عشقی خودم!.
بازم اومدم تا یه داستان طنز دفاع مقدسی دیگه، به گویندگی آقای محمدرضا سرشار مشهور و محبوب، گوینده ی معروف قصه ی ظهر جمعه ی رادیو سراسری بهتون تقدیم کنم، با این امید و آرزو که برین حااااالشو ببرین!.
این داستانی که میخوام تو این مطلب ارزونی بازدید شما بازدید کننده ی قابل احترام پایگاه خودتون، کشور عشق کنم، از زبون یه روحانی گردانه که از دست یه بچه جغیل، به نام فریبرز به اینجاش رسیده دیگه، آ، آ، آ!.
خداییش این دیگه فضولی رو از حد گذرونده و به قول معروف گردان رو ترکونده!.
اسم این داستان طنز، امام جماعت غصبیه و حجمش هم ۰۴٫۷۴ میگ ناقابل قابل داره و برای دانلودش هم باید روی لینک زیر اینتر یا کیلیک بزنین یا بکنین دیگه!.

بزن بترکون فایلو!

منبع فایل:
www.rastakihonar.ir

2 نظر

سلام بر گردانندگان عزیز این وبسایت.
من محمد حسنی هستم، خادم پایگاه کشور عشق.
شما مطالب داستان طنز دفاع مقدسی پایگاه ما رو بدون ذکر منبع و با حتی کپی لینک و حتی متن مطالب مون و تحریفهای بعضاً ناشیانه و بعضاً با نمک در پایگاه خودتون قرار دادین.
خب، البته چون اینجا پایگاه اینترنتی آقای سرشار عزیز دلم هستش، فدای سرتون.
مزاحم شدم که بنویسم لینکهایی که شما استفاده کردین، متأسفانه خراب شدن و من هنوز وقت نکردم اونها رو اصلاح کنم ولی فایلها آپلود شدن، میتونم الآن لینکهای صحیح رو بدم ولی از اونجایی که خیلی حال میکنم شما بهم ایمیل بزنین تا شاید از این طریق بتونم با آقای سرشار دوست بشم و رابطه داشته باشم، این مهم رو منوط به ایمیل شما میکنم.
به خدا حاضرم همه ی سی و نه چهل قسمت داستان طنز دفاع مقدسی رو که آپلود کردم تو هاست دانلودم و هنوز تو سایت خودمون درستشون نکردم رو یه جا بدم خدمت تون ولی خواهش میکنم شما هم رومو زمین نندازین و اگه با آقای سرشار ارتباط دارین، یه خبری چیزی به ایمیلم بدین خداییش مضایقه نخواهم کرد/دمتون گرم گرم...

ارسال نظر