آخرین خبر

 • • واکنش حجت الاسلام پناهیان به انتشار فیلم یک جلسه خصوصی از سوی حامیان قالیباف: رأی من جلیلی است
 • پنجشنبه 23 خردادماه 92

  / ائتلاف در شرایط کنونی هیچ فایده ای ندارد
  به دنبال انتشار یک فیلم قدیمی از حجت الاسلام پناهیان مبنی بر لزوم کناره گیری جلیلی به نفع قالیباف وی ضمن انتقاد از انتشار فایل این جلسه خصوصی اعلام کرد رأی من آقای جلیلی است.

  به گزارش رجانیوز حجت الاسلام پناهیان در گفتگو با خبرنگار رجانیوز در واکنش به انتشار این فیلم و توزیع پیامک آن در سطح کشور اعلام کرد: بنده برای آقای قالیباف احترام قائلم و امتیازات وی را انکار نمی کنم. اما رأی من آقای جلیلی است و معتقدم گفتمان انقلاب را باید تقویت کرد. هرچند تلاش دوستانی که برای ایشان فعالیت میکنند را نیز تخطئه نمیکنم.

  وی درباره شرایط آرایش کنونی انتخابات و لزوم ائتلاف و یا کناره گیری برخی کاندیداها اعلام کرد در شرایط کنونی ائتلاف هیچ فایده ای ندارد. چرا که انتخابات خواه ناخواه به دور دوم کشیده میشود. البته در مورد آقای ولایتی معتقدم باید به عهد خود وفا کرده و به نفع اصولگرایی کنار برود.

  این استاد دانشگاه درباره فیلم منتشر شده از وی در سایت های انتخاباتی قالیباف نیز گفت: این فیلم از سخنان بنده در یک جلسه خصوصی و نه یک همایش عمومی بوده است و بنده در آن تلاش آنها را برای آقای قالیباف ستوده ام، اما دلایل خود را برای دفاع از آقای جلیلی بیان کرده ام و در عین حال راضی نبوده و نیستم که مطلب این جلسه به صورت عمومی منتشر می شود.

  وی در پایان نیز اعلام کرد بنده تصور می کنم کسانی که مثل من آقای جلیلی را اصلح می دانند باید بر رأی خود ثابت قدم باشند و دوستان دیگری که قالیباف را اصلح می دانند نیز به تلاش خود ادامه دهند نتیجه به دست خداست.

آخرين نظرات خوانندگان

 • مدیر: سلام. sarshar32@yahoo.com ادامه
 • saeed: khob pass jalili aval mishe eyvalla ادامه
 • مهدی: سلام لطفا ایمیلتون رو برام بفرستید (ایمیل کنید ) تا ادامه

آخرين تصاوير

 • -IMG_3451.jpg
 • محمدرضا سرشار-3.jpg
 • محمدرضا سرشار-1.jpg
 • محمدرضا سرشار4.jpg
 • سندساواک در باره جشن هنر.jpg
 • قبا7.jpg
 • قبا6.jpg
 • قبا5.jpg
 • قبا4.jpg
 • قبا3.jpg

آخرین کتاب

 • • «اگر بابا بمیرد » سرشار به زبان اسپانیولی ترجمه می شود
 • به گزارش خبرگزاری فارس، فهیمه سمسار دبیر شورای ترجمه حوزه هنری با بیان این که کتاب «پایی که جا ماند» خاطرات سید ناصر حسینی پور توسط مریم اورنرو سوله در حال ترجمه به زبان اسپانیولی است، گفت: این کتاب به زودی و پس از انتخاب مترجم به زبان انگلیسی ترجمه می‌شود.

  وی ادامه داد: کتاب «اگر بابا بمیرد» نوشته محمدرضا سرشار نیز توسط نجمه شبیری به زبان اسپانیولی ترجمه می‌شود. «مهمان صخره‌ها» خاطرات خلبان محمد غلامحسینی دیگر کتاب انتشارات سوره مهر است که ترجمه آن به زبان انگلیسی و توسط محسن کریمی به اتمام رسیده و در مرحله ویراستاری است.

  سمسار تصریح کرد: مجموعه داستان طنز «عشق خامه‌ای» نوشته شهرام شفیعی نیز به زبان اسپانیولی در حال ترجمه است.

  شورای ترجمه حوزه هنری با مدیریت حمیدرضا شاه آبادی آثار منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر را با کمک مترجمان متخصص و استادان دانشگاه به زبان‌های مختلف ترجمه می‌کند.


از تكرار تاريخ عبرت بگيريم و راي به اصلح را قرباني "نظرسازي ها" نكنيم

نظرسازي هاي 8 سال قبل در آستانه انتخابات: قاليباف و هاشمي دور دوم مي روند/ نظرسازي هاي امروز: قاليباف و روحاني دور دوم مي روند!
گروه سياسي: در حالي كه كمتر از 24 ساعت به برگزاري انتخابات يازدهم رياست جمهوري فرصت باقي است، موج پيامك هاي با مضامين دروغ عليه دكتر جليلي اوج گرفته است.

به گزارش رجانيوز، يكي از اصلي ترين پيامك هاي منتشر شده در اين باره محتواي دروغين يك "نظر سازي" است كه مدعي است با توجه به اينكه صعود حسن روحاني به دور دوم قطعي شده است! بايد به جاي جليلي به قاليباف راي داد تا اصلاح طلبان پيروز انتخابات نشوند!

اين در حالي است كه بر پايه گزارش هاي ميداني و طلاب و مبلغين حامي دكتر جليلي در سراسر كشور، واقعيت دقيقا خلاف نظرسازي هاي منتشر شده مي باشد و آخرين ترفند "جريان ترديد"، استناد به نظرسازي هاي غير واقعي براي كاهش آراي كانديداي اصلح يعني دكتر سعيد جليلي است.

اين در حالي است كه پيش از اين در سال 84 نيز در آخرين روزهاي منتهي به انتخابات، عمده نظرسنجي هاي منتشر شده در رسانه ها حاكي از حضور هاشمي و قاليباف در دور دوم بود. عمليات رواني مشابهي كه با برگزاري انتخابات در 27 خرداد، نادرستي آن ثابت شد.

به عنوان مثال همچنان با مراجعه به آرشيو بسياري از خبرگزاري ها مي توان برخي از نظرسنجي هاي عجيب آن روز ها را ديد: هاشمي 22%،‌ قاليباف 20%، احمدي نژاد 14%، معين 10%، كروبي 8%، لاريجاني 7% و مهرعليزاده 3%.

در حالي كه روز 27 خرداد 84 اتفاق ديگري افتاد و نه تنها احمدي نژاد با فاصله نزديك به 2 ميليون بيشتر از قاليباف راي آورد و به رقابت دور دوم با هاشمي رفت، بلكه كروبي نيز كه در نظرسنجي ها جايگاه پنجم برايش پيش بيني مي شد، در نهايت تنها با فاصله كمتر از يك ميليون راي نسبت به احمدي نژاد، عنوان سوم را كسب كرد و بالاتر از قاليباف و معين قرار گرفت.

به نظر مي رسد تحركات دقيقه 90 باندهاي متصل به قدرت و ثروت با سواستفاده از امكانات بيت المال براي انتشار نظرسازي هاي دروغين و القاي برتري يك كانديداي خاص در انتخابات جهت كاهش آراي دكتر جليلي به خوبي نشان مي دهد ملت بار ديگر انتخاب تاريخي خود را انجام داده است و اين تلاش ها تنها موج منفي بيشتر عليه كانديداي مورد نظر آنها خواهد داشت.

کد خبر:160167 -

3 نظر

سلام
لطفا ایمیلتون رو برام بفرستید (ایمیل کنید ) تا چند تا سوال در مورد نویسندگی ازتون بپرسم

khob pass jalili aval mishe eyvalla

ارسال نظر