آخرین خبر

 • • واکنش حجت الاسلام پناهیان به انتشار فیلم یک جلسه خصوصی از سوی حامیان قالیباف: رأی من جلیلی است
 • پنجشنبه 23 خردادماه 92

  / ائتلاف در شرایط کنونی هیچ فایده ای ندارد
  به دنبال انتشار یک فیلم قدیمی از حجت الاسلام پناهیان مبنی بر لزوم کناره گیری جلیلی به نفع قالیباف وی ضمن انتقاد از انتشار فایل این جلسه خصوصی اعلام کرد رأی من آقای جلیلی است.

  به گزارش رجانیوز حجت الاسلام پناهیان در گفتگو با خبرنگار رجانیوز در واکنش به انتشار این فیلم و توزیع پیامک آن در سطح کشور اعلام کرد: بنده برای آقای قالیباف احترام قائلم و امتیازات وی را انکار نمی کنم. اما رأی من آقای جلیلی است و معتقدم گفتمان انقلاب را باید تقویت کرد. هرچند تلاش دوستانی که برای ایشان فعالیت میکنند را نیز تخطئه نمیکنم.

  وی درباره شرایط آرایش کنونی انتخابات و لزوم ائتلاف و یا کناره گیری برخی کاندیداها اعلام کرد در شرایط کنونی ائتلاف هیچ فایده ای ندارد. چرا که انتخابات خواه ناخواه به دور دوم کشیده میشود. البته در مورد آقای ولایتی معتقدم باید به عهد خود وفا کرده و به نفع اصولگرایی کنار برود.

  این استاد دانشگاه درباره فیلم منتشر شده از وی در سایت های انتخاباتی قالیباف نیز گفت: این فیلم از سخنان بنده در یک جلسه خصوصی و نه یک همایش عمومی بوده است و بنده در آن تلاش آنها را برای آقای قالیباف ستوده ام، اما دلایل خود را برای دفاع از آقای جلیلی بیان کرده ام و در عین حال راضی نبوده و نیستم که مطلب این جلسه به صورت عمومی منتشر می شود.

  وی در پایان نیز اعلام کرد بنده تصور می کنم کسانی که مثل من آقای جلیلی را اصلح می دانند باید بر رأی خود ثابت قدم باشند و دوستان دیگری که قالیباف را اصلح می دانند نیز به تلاش خود ادامه دهند نتیجه به دست خداست.

آخرين نظرات خوانندگان

 • مدیر: سلام و رحمت الله. سپاسگزارم. محتاج دعایم. ادامه
 • غلامرضاگراوندي: سلام استاد.تولدتان مبارك.صدسال زنده باشيد.ازبابت اعلام نتيجه تحقيقات خوددرشناخت كانديداي ادامه
 • شادی: البته هیچ کدام از ما منکر خدمات آقای احمدی نژاد ادامه
 • شادی: واقعاً هم خدا مرا ببخشد بین این همه رجل سیاسی ادامه
 • احسان منصوري: با سلام به استاد عزيز شجاعت و صراحت شما را ادامه
 • کوروش کبیر : روزی خواهد رسید که مردم ایران از دولت خدمتگزار با ادامه
 • خیبرآنلاین: سلام این نوشته‌ی شما در ستون یادداشت پایگاه خبری- تحلیلی ادامه
 • حامد: سلام استاد من هم با شما موافقم در شرایط فعلی ادامه
 • مدیر: سلام. استنباط شما با واقعیات منطبق نیست. مسئله من هم ادامه
 • مدیر: سلام. شما از کجا به این نتیجه رسیده اید؟ ادامه

آخرين تصاوير

 • -IMG_3451.jpg
 • محمدرضا سرشار-3.jpg
 • محمدرضا سرشار-1.jpg
 • محمدرضا سرشار4.jpg
 • سندساواک در باره جشن هنر.jpg
 • قبا7.jpg
 • قبا6.jpg
 • قبا5.jpg
 • قبا4.jpg
 • قبا3.jpg

آخرین کتاب

 • • «اگر بابا بمیرد » سرشار به زبان اسپانیولی ترجمه می شود
 • به گزارش خبرگزاری فارس، فهیمه سمسار دبیر شورای ترجمه حوزه هنری با بیان این که کتاب «پایی که جا ماند» خاطرات سید ناصر حسینی پور توسط مریم اورنرو سوله در حال ترجمه به زبان اسپانیولی است، گفت: این کتاب به زودی و پس از انتخاب مترجم به زبان انگلیسی ترجمه می‌شود.

  وی ادامه داد: کتاب «اگر بابا بمیرد» نوشته محمدرضا سرشار نیز توسط نجمه شبیری به زبان اسپانیولی ترجمه می‌شود. «مهمان صخره‌ها» خاطرات خلبان محمد غلامحسینی دیگر کتاب انتشارات سوره مهر است که ترجمه آن به زبان انگلیسی و توسط محسن کریمی به اتمام رسیده و در مرحله ویراستاری است.

  سمسار تصریح کرد: مجموعه داستان طنز «عشق خامه‌ای» نوشته شهرام شفیعی نیز به زبان اسپانیولی در حال ترجمه است.

  شورای ترجمه حوزه هنری با مدیریت حمیدرضا شاه آبادی آثار منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر را با کمک مترجمان متخصص و استادان دانشگاه به زبان‌های مختلف ترجمه می‌کند.


نامزد اصلح ریاست جمهوری از نظر من، آقای سعید جلیلی است

باسمه تعالی
این روزها، سؤال خیلی‌ها این است: «به چه کسی رأی بدهیم؟»
می‌دانیم که رأی به هر یک از هشت نامزد، رأی به جمهوری اسلامی ایران است اما می‌خواهیم دلمان گرم باشد که در پیشگاه خداوند سبحان، حجتی داریم که به تکلیفمان برای انتخاب صالح‌ترین این هشت نفر برای تصدی دومین مقام کشور، عمل کرده‌ایم.
برای من، این شاخصه‌ها برای انتخاب اصلح مهم بود: 1ـ تعلق به اندیشه‌ها، باورها و ارزشهای انقلاب اسلامی 2ـ دارا بودن رفتار منطبق با منظومه فکری انقلاب اسلامی 3ـ اشراف بر مفاهیم اسلامی و علوم انسانی 4ـ نداشتن شهوت جاه و مقام 5ـ غلبه نگاه فرهنگی در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و بین‌الملل 6ـ میزان تبرَی از دشمنان انقلاب اسلامی، مقاومت در برابر استکبار جهانی و واهمه آنان از پیشینه عملکرد 7ـ پایبندی به سیاست‌های کلان کشور، اسناد بالادستی و برنامه‌های پنج‌ساله و سالانه 8ـ دارا بودن توان مدیریت اجرایی کشور و توانمندی استفاده از نیروهای متخصص متدین 9ـ داشتن برنامه برای مدیریت کشور.
تطبیق این شاخصه‌ها بر نامزدهای موجود، فقیر را به این نتیجه رساند که با ابراز احترام به جناب آقای دکتر حداد عادل و تشکر از اخلاقگرایی به مفهوم واقعی و مواضع مستدل، شجاعانه و غیرت انقلابی ایشان، جناب آقای دکتر سعید جلیلی را به عنوان صالح‌ترین فرد در میان نامزدهای موجود، برای تصدی سمت ریاست جمهوری برگزینم.
امیدوارم این انتخاب، مرضی خداوند متعال و موجب پیشرفت کشور با رمز مقاومت گردد.
محمدرضا سرشار (رضا رهگذر)
20 خرداد 1392 ـ سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

12 نظر

سلام ریاست جمهوری نیاز به فردی دارد که علاوهبرموارد ذکرشدهدارای مدیریت کلان باشد و آقای جلیلی فاقد این میباشد وتازه حدود پنج سال است که سروکله اش پیدا شده و تاروز ثبت نام مردد بوده پس مطمینا برنامهای هم برای آن ندارد و عاقبتی چون محمود احمدی نژاد در انتظارش است.

سلام استاد، هرچند رأی باید مخفی بماند اما شما رأی تان را اعلام کردید. ظاهراً با جناب دکتر ولایتی هم مشکلاتی دارید که از ایشان نامی نبرده اید. اما فکر نمی کنید آقای جلیلی، احمدی نژادی دیگر است؟ گذشته از شایعاتی که در مورد حمایت دکتر احمدی نژاد از ایشان برسرزبانهاست، بنده تمام برنامه ها و صحبت های ایشان را گوش دادم و استنباط شخصی ام این بود که این شایعات چندان هم غیرواقعی نیست. برنامه ها و وعده های ایشان و حمایت هایی که از عملکرد دولت آقای رئیس جمهور دارند کاملاً مشخص می کند که ایشان چه موضعی دارند. به خصوص راهی که در تخریب دیگر کاندیداها در پیش گرفته اند، و با آن همه برگه که همیشه در مناظرات همراهشان بودو سعی داشتند زیرآب دیگران را بزنند! کتابی صحبت کردن و استفاده از الفاظ مقاله ای که برای عوام قابل درک نیست هم بماند! از طرفی موفق نبودن ایشان در 5+1 را چگونه توجیه می فرمایید؟ فکر نمی کنید کشور با این وضعیت نابه سامان نیاز به یک رئیس جمهور باتجربه تر و کارآزموده تر به لحاظ دیپلماسی دارد؟ گذشته از تمام این حرفها آیا فکر می کنید کسی مثل آقای هاشمی که برای تخریب احمدی نژاد ملتی را به اوج تورم و اقتصاد این چنینی کشاند اجازه می دهد کسی مثل آقای جلیلی به راحتی به وعده هایش عمل کند و مملکت را از این وضع نجات دهد؟ من که بعید می دانم.

سلام استاد من هم با شما موافقم در شرایط فعلی آقای جلیلی اصلح هستند.

سلام
این نوشته‌ی شما در ستون یادداشت پایگاه خبری- تحلیلی "خیبرآنلاین" منتشر شد.
یافاتح خیبر مدد

روزی خواهد رسید که مردم ایران از دولت خدمتگزار با نام افسانه ی دولت احمدی نژاد یاد خواهند کرد ..... احمدی نژاد بهترین و مردمی ترین رئیس جمهوری بود که نه تنها ایران ، بلکه دنیا به خود دید .
این روزها هر وقت احمدی نژاد را در تلوزیون می بینم، اشک در چشمهایم حلقه می زند که چرا این گوهر ناب را قدر ندانستیم .....
خسته نباشی دلاور،احدی نژاد عزیر
تا لحظه ی جان دادنم در قلبم خواهی بود ......

با سلام به استاد عزيز
شجاعت و صراحت شما را به فال نيك مي گيريم خيلي ها از ترس شهرت و نامشان حق رابه زبان نمي آورند كما اينكه 4 سال قبل هم به زبان نياوردند

واقعاً هم خدا مرا ببخشد بین این همه رجل سیاسی سیاستمدار و دیندار !
یکی دیگر دنبال قدرت طلبی ست. یکی دیگر می خواهد به هر قیمتی مقام و منصب بگیرد. آن وقت دو نفر دیگر با هم بگو مگو دارند و در این بین، جهنمش نصیب امثال من می شود. آن هم به خاطر یک سوال پیش آمده در ذهن. آن هم به جرم مطرح کردنش فقط برای خود شما به طور خصوصی! خدا را شکر که نه سیاسی هستم و نه فکرم را در انظار عمومی مطرح کرده ام والا الان باید در قعر جهنم می بودم. عیبی ندارد، شما هم ما را بسپارید به خدا!ما هم خدایی داریم. خیلی هم ممنون از پیشداوری وقضاوتتان!

البته هیچ کدام از ما منکر خدمات آقای احمدی نژاد نیستیم.اما درحال حاضر وضعیت موجود را می بینیم و قضاوت می کنیم.
راستی یادم رفت بگویم که چه طور شد این سوال در ذهنم شکل گرفت. راستش دیدم شما از جناب آقای حداد عادل تشکر وقدردانی کرده اید اما هیچ نامی از دکتر ولایتی به عنوان کسی که زمانی سمت ریاست انجمن را داشت نیاورده اید فکر کردم لابد بین تان شکرآب شده است. قبول کنید برای هرکسی این سوال پیش می آید که چطور ممکن است شما از کسی که سالها ریاست انجمن را برعهده داشته حمایت نمی کنید ونامی هم از ایشان نمی آورید! درضمن شما همیشه با همه فوری دعوا می کنید یا به بنده که میرسید، سریع جبهه می گیرید؟

سلام استاد.تولدتان مبارك.صدسال زنده باشيد.ازبابت اعلام نتيجه تحقيقات خوددرشناخت كانديداي اصلح هم سپاسگذاريم.ماراازسرگرداني ودردسرتحقيق دراين موردرهانديد.اجركم عندالله.التماس دعا

ارسال نظر