آخرین خبر

 • • تجدید چاپ سه کتاب از محمد رضا سرشار
 • چهارشنبه 17 آذرماه 89

  3_890917_M200.jpg1_890917_M200.jpg2_890917_M200.jpg
  «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد»
  سه كتاب از محمدرضا سرشار به چاپ دوم رسيد

  خبرگزاري فارس: چاپ دوم كتاب‌هاي «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد

  به گزارش خبرگزاري فارس چاپ دوم كتاب‌هاي «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.
  كتاب «عكس يادگاري با كت دكتر احمدي‌نژاد» خاطرات محمدرضا سرشار از انتخابات مجلس ششم در سال 78 است كه او و دكتر احمدي نژاد هر دو نامزد انتخابات بودند.
  در اين كتاب حضور دكتر احمدي‌نژاد و بسياري از دولتمردان فعلي در اين خاطرات منعكس شده است و پيش از اين در سال 1388 توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده بود و چاپ دوم آن نيز با شمارگان در 2500 نسخه توسط همين ناشر منتشر شده است

  همچنين دو كتاب با عناوين «جاسوس» و «غريبه‌ها» از سري مجموعه كتاب‌هاي «قصه‌هاي انقلاب» نيز توسط سوره تجديد چاپ شده است.
  كتاب «غريبه‌ها» منتخبي از چهار داستان است كه براي گروه سني نوجوان انتخاب شده است و در آن چهار داستان با عناوين «آخر تعزيه» علي‌اكبر والايي، «بسته عجيب» اثر م.تقوا، «شاخه‌هاي شكسته» و «غريبه‌ها» اثر محمدحسين كيانپور منتشر شده است. اين چهار داستان توسط محمدرضا سرشار برگزيده و ويراستاري شده است.

  كتاب «جاسوس» كه كتاب ششم از مجموعه «قصه‌هاي انقلاب» است چهار داستان مخصوص گروه جوان است كه علي آقاغفار، مجيد درخشاني، محمدحسين كيانپور و حسين عبدي داستان‌هاي «اولين نقش من»، «جاسوس»، «مجسمه» و «نقشه» را تاليف كرده‌اند.
  سوره مهر اين دو اثر را در شمارگان 25000نسخه در نوبت دوم چاپ كرده است
آخرين نظرات خوانندگان

 • مدیر: سلام.ناشر حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی است.اما کتاب در حال ادامه
 • نامشخص: با سلام.انتشارات كتاب بیست سال تلاش كجاست؟اگر بخواهم يك نسخه ادامه

آخرين تصاوير

 • ResizeofzohreAshoora.jpg
 • 3_890917_M200.jpg
 • 1_890917_M200.jpg
 • 2_890917_M200.jpg
 • 3_890917_M200.jpg
 • mohsen-parviz.jpg
 • dastan-yek-ensan.jpg
 • morteza-avini.jpg
 • mahdi-azar-yazdi0.jpg
 • mahdi-azar-yazdi.jpg

آخرین کتاب

 • • چاپی دیگر با تصويرگری جديد سرشار همچنان «تشنه ديدار» است
 • كتاب «تشنه ديدار» نوشته محمدرضا سرشار با تصويرگری و ويرايش جديد از سوی انتشارات سوره مهر تجدید چاپ می‌شود.
  به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری به نقل از ستاد خبر انتشارات سوره مهر،«محمدرضا سرشار» درباره تجدید چاپ كتاب «تشنه ديدار» گفت: اين كتاب كه برای نخستين‌بار در سال 60 منتشر شده بود، به عنوان پرتيراژ‌ترين كتاب جدی كودك و نوجوان کشور تا به امروز بوده است.
  نویسنده کتاب «بیعت با بیداری» گفت: اين كتاب برای گروه سنی كودك و نوجوان است که سوره مهر آن را با ويرايش و تصويرگری جديد عرضه خواهد کرد و قرار است از قطع خشتی به قطع وزيری كوتاه تبديل ‌شود.
  سرشار درباره داستان این کتاب گفت: كتاب«تشنه ديدار» روايتی از جنگ برموك، جنگ‌های زمان پيامبر را به تصوير می‌كشد و داستان كتاب به اين شكل است كه پيك مسلمانان از مرز روم از راه رسيده و خبر می‌دهد كه امپراطور روم با لشكری بزرگ برای حمله به مسلمانان تشكيل می‌شود.
  وی ادامه داد: پس از رسيدن اين پيك پيامبر اسلام دستور بسيج عمومی را صادر می‌كند كه از اين پس داستان كتاب روی ابوذر شخصيت مهم داستان متمرکز شده و آماده شدن ابوذر برای مقابله با دشمنان و تجهيز شتر لاغرش را نشان می‌دهد و داستان به اين شكل ادامه پيدا می‌كند.
  سرشار در پایان اظهار کرد: اين كتاب قبلا به زبان انگليسی و در هندوستان نيز به زبان اردو ترجمه و منتشر شده است.


لزوم دقت بیشتر در ثبت و انتشار سخنرانیها و مصاحبه ها توسط عزیزان خبرنگار و گزارشگر

در طول مدت کمی که از پذیرش مسئولیت دبیری جشنواره های کتاب سال و ... توسط اینجانب می گذرد ، به ضرورت در دو سه جا سخنان کوتاهی ایراد کرده ام ؛ که طبق روال معمول ، در وسایل ارتباط جمعی بازتاب یافته است.اما هر بار که این بازتاب ها را خوانده ام ، در بسیاری موارد از برخی مطالبی که از قولم نقل شده است دچار شگفتی و بعضا نگرانی شده ام.به گونه ای که اطمینان خود را به صحت و دقت اغلب مطالبی هم که از قول مسئولان و افراد سرشناس در این وسایل ارتباط جمعی انتشار می یابد از دست داده ام .
البته این به آن معنی نیست که معتقد باشم این رسانه ها یا خبرنگاران شریفشان ، به عمد و از روی قصد و غرض ، این کار ها را می کنند.بلکه بر این باورم که آن دقت لازم را در این باره به خرج نمی دهند.در نتیجه ، بی آنکه خود بخواهند یا متوجه باشند ، گاه مرتکب چنان اشتباهاتی در ثبت و انتقال مطالب می شوند که می تواند منجر به سوء تفاهم هایی فاجعه بار شود.لذا ، از آنجا که نه وقت و نه حوصله پیگیری تک تک این مطالب و اقدام در جهت اصلاح آنها را دارم ، پیشاپیش اعلام می کنم که این آمادگی را دارم که گزارشهای تنظیم شده توسط این عزیزان را ، قبل از چاپ ببینم یا تلفنی بشوم ، و اشتباهات آنها را اصلاح کنم. در غیر این صورت ، از میان گزارشهای منتشر شده در این ارتباط ، فقط آنهایی - ولو به طور نسبی - مورد تایید من است که به نقل از آنها روی سایت شخصی ام قرار بگیرد.
خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر کند.

2 نظر

با سلام.انتشارات كتاب بیست سال تلاش كجاست؟اگر بخواهم يك نسخه تهيه كنم از كجا مي توانم بخرم؟

ارسال نظر