آخرین خبر

 • • تجدید چاپ سه کتاب از محمد رضا سرشار
 • چهارشنبه 17 آذرماه 89

  3_890917_M200.jpg1_890917_M200.jpg2_890917_M200.jpg
  «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد»
  سه كتاب از محمدرضا سرشار به چاپ دوم رسيد

  خبرگزاري فارس: چاپ دوم كتاب‌هاي «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد

  به گزارش خبرگزاري فارس چاپ دوم كتاب‌هاي «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.
  كتاب «عكس يادگاري با كت دكتر احمدي‌نژاد» خاطرات محمدرضا سرشار از انتخابات مجلس ششم در سال 78 است كه او و دكتر احمدي نژاد هر دو نامزد انتخابات بودند.
  در اين كتاب حضور دكتر احمدي‌نژاد و بسياري از دولتمردان فعلي در اين خاطرات منعكس شده است و پيش از اين در سال 1388 توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده بود و چاپ دوم آن نيز با شمارگان در 2500 نسخه توسط همين ناشر منتشر شده است

  همچنين دو كتاب با عناوين «جاسوس» و «غريبه‌ها» از سري مجموعه كتاب‌هاي «قصه‌هاي انقلاب» نيز توسط سوره تجديد چاپ شده است.
  كتاب «غريبه‌ها» منتخبي از چهار داستان است كه براي گروه سني نوجوان انتخاب شده است و در آن چهار داستان با عناوين «آخر تعزيه» علي‌اكبر والايي، «بسته عجيب» اثر م.تقوا، «شاخه‌هاي شكسته» و «غريبه‌ها» اثر محمدحسين كيانپور منتشر شده است. اين چهار داستان توسط محمدرضا سرشار برگزيده و ويراستاري شده است.

  كتاب «جاسوس» كه كتاب ششم از مجموعه «قصه‌هاي انقلاب» است چهار داستان مخصوص گروه جوان است كه علي آقاغفار، مجيد درخشاني، محمدحسين كيانپور و حسين عبدي داستان‌هاي «اولين نقش من»، «جاسوس»، «مجسمه» و «نقشه» را تاليف كرده‌اند.
  سوره مهر اين دو اثر را در شمارگان 25000نسخه در نوبت دوم چاپ كرده است
آخرين نظرات خوانندگان

 • یک بنده خدا: ایکاش انسان بجای اینکه مزدور کسی باشد بهتر است بنده ادامه
 • نامشخص: با سلام. مزدور واقعی آنست که خداوند آنقدر او را ادامه

آخرين تصاوير

 • ResizeofzohreAshoora.jpg
 • 3_890917_M200.jpg
 • 1_890917_M200.jpg
 • 2_890917_M200.jpg
 • 3_890917_M200.jpg
 • mohsen-parviz.jpg
 • dastan-yek-ensan.jpg
 • morteza-avini.jpg
 • mahdi-azar-yazdi0.jpg
 • mahdi-azar-yazdi.jpg

آخرین کتاب

 • • چاپی دیگر با تصويرگری جديد سرشار همچنان «تشنه ديدار» است
 • كتاب «تشنه ديدار» نوشته محمدرضا سرشار با تصويرگری و ويرايش جديد از سوی انتشارات سوره مهر تجدید چاپ می‌شود.
  به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری به نقل از ستاد خبر انتشارات سوره مهر،«محمدرضا سرشار» درباره تجدید چاپ كتاب «تشنه ديدار» گفت: اين كتاب كه برای نخستين‌بار در سال 60 منتشر شده بود، به عنوان پرتيراژ‌ترين كتاب جدی كودك و نوجوان کشور تا به امروز بوده است.
  نویسنده کتاب «بیعت با بیداری» گفت: اين كتاب برای گروه سنی كودك و نوجوان است که سوره مهر آن را با ويرايش و تصويرگری جديد عرضه خواهد کرد و قرار است از قطع خشتی به قطع وزيری كوتاه تبديل ‌شود.
  سرشار درباره داستان این کتاب گفت: كتاب«تشنه ديدار» روايتی از جنگ برموك، جنگ‌های زمان پيامبر را به تصوير می‌كشد و داستان كتاب به اين شكل است كه پيك مسلمانان از مرز روم از راه رسيده و خبر می‌دهد كه امپراطور روم با لشكری بزرگ برای حمله به مسلمانان تشكيل می‌شود.
  وی ادامه داد: پس از رسيدن اين پيك پيامبر اسلام دستور بسيج عمومی را صادر می‌كند كه از اين پس داستان كتاب روی ابوذر شخصيت مهم داستان متمرکز شده و آماده شدن ابوذر برای مقابله با دشمنان و تجهيز شتر لاغرش را نشان می‌دهد و داستان به اين شكل ادامه پيدا می‌كند.
  سرشار در پایان اظهار کرد: اين كتاب قبلا به زبان انگليسی و در هندوستان نيز به زبان اردو ترجمه و منتشر شده است.


مزدور واقعی کیست؟

با منطق و آرامش صحبت می کرد و برای هر مدعایش می کوشید سندی ارائه کند.مخاطبش نیز سعی می کرد پاسخ او را به به شیوه خودش بدهد.اما زمانی رسید که از دادن پاسخ درماند.

ابتدا تلاش کرد به شیوه اهل مغلطه ،موضوع را به سمت و سویی دیگر بکشاند و به این طریق  خود را از مخمصمه برهاند.حریف اما حواسش جمع بود و بازی نمی خورد.پس او به همان شیوه اسلافش در این قبیل موارد رو آورد[1]:روی سخن را متوجه خود طرفش کرد،و کوشید شخصیت او را تخریب کند:

- چرا این قدر از این رژیم دفاع می کنی؟!

با تانی آمیخته با گلایه گفت:اولا این چه ربطی به بحث ما دارد؟!صحبت من یا درست و قابل قبول است،یا نیست.تو اگر ایرادی داری،باید به گفته من بگیری.

با حالتی پیروزمندانه و تهاجمی گفت:شما همه تان مزدور رِِژیمید؛و گرنه این طور از آن دفاع نمی کردید.راستش را بگو؛رژیم چه قدر به تو داده است؟(در حالی که دسته اسکناسها را از جیبش بیرون می آورد و جلو او می گرفت:) ما حاضریم بیشترش را بدهیم!

با همان آرامش پیشین - همراه با تاسف - گفت :اولا خیلی ولخرجی نکن که به پیسی می افتی!در ثانی،من اگر کمتر از شما از مواهب این نظام استفاده نکرده باشم،بیشتر هم استفاده نکرده ام.من از چیزی که حق می دانم دفاع می کنم.این چه منطقی است که هر که مخالف نظر شما حرف زد،فورا اتهامی به او می چسبانید؟!ثالثا ، من به فرض هم که چیزی از این نظام دینی و مردمی گرفته بودم ،به آن افتخار می کردم.به هر حال انسان  - به تعبیر شما -  "مزدور" نظام جمهوری اسلامی ایران باشد،هزار بار بهتر از آن است که مزدور دشمنان قسم خورده دین و ملتش( موساد اسرئیل و سیای آمریکا و استکبار جهانی) باشد!

 

--------------------------------------------------------------------------------

[1] .به تعبیر سعدی:" و این سنت جاهلان است که چون در مجادله با خصم  فرومانند ،سلسله خصومت بجنبانند."

2 نظر

با سلام.
مزدور واقعی آنست که خداوند آنقدر او را به خود واگذار کرده است که نمی فهمد با هر چه بازی کند با اعتقادات ملتی معتقد نمی تواند بازی کند. با این خیمه شب بازی که در این روزها به راه انداختند گرفتار مکر خدا شدند و خود نفهمیدند چه بر سرشان آمده است! و مکرو و مکر الله ان الله خیر الماکرین. تازه معنای صبر در راه حق و برکت نهفته در آن را می فهمم. نمی دانم آن جاهلانی که 7 ماه تمام خود را با این حرف های ناحق مشغول کرده بودند، این یکی را چگونه توجیه می کنند ، مگر اینکه به هیچ دین و آئینی پایبند نباشند. کدام اهل دینی ، چه مسلمان، چه مسیحی، چه یهودی ، چه زرتشتی، در ایران است که عشق به یک انسان که تمام هستیش را در راه خدای یگانه فدا کرده در دل نداشته باشد!صبر تا اینجا جایز بود اما از این پس صبر معنایی ندارد. صبر تا به اینجا حجت را بر آنان که هنوز در میان راه مانده بودند تمام کرد. اما کسی که این فاجعه او را به خود نیاورد دیگر ...... .
طاعاتتان قبول. التماس دعا

ایکاش انسان بجای اینکه مزدور کسی باشد بهتر است بنده خدا باشد و خدمت گذار خلق خدا

ارسال نظر