آخرین خبر

 • • برگزاری همایش تجلیل از دکتر حداد عادل؛ مرد تقوا و تدبیر
 • جمعه 21 تیرماه 92

  ارسال به دوستان
  به همت اهالی رسانه و دانشگاهیان
  همایش تجلیل از حدادعادل فردا برگزار می‌شود

  همایش نکوداشت غلامعلی حدادعادل با عنوان «مرد تقوا و تدبیر» با همت گروهی از رسانه‌های اصولگرا، تشکل‌های صنفی و مردم‌نهاد، خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و همچنین جمعی از اتحادیه‌های دانشجویی برگزار می‌شود.

  خبرگزاری فارس: همایش تجلیل از حدادعادل فردا برگزار می‌شود

  به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، خبرنگاران روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری اصولگرا، انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان، به همراه برخی اتحادیه‌های دانشجویی از جمله جامعه اسلامی دانشجویان و انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل به پاس سالها حضور اخلاق‌مدارانه، اصولگرایانه و خردورزی همراه با تدبیر غلامعلی حدادعادل در عرصه سیاسی کشور، مراسم نکوداشتی برگزار می‌کنند.

  این مراسم از ساعت 10 الی 12 روز شنبه 22 تیرماه در سالن سوره حوزه هنری برگزار خواهد شد.

آخرين نظرات خوانندگان

 • تشيلسي: thanks a lot , great post ادامه
 • جعفر بهروان: سلام! راستش جناب سرشار به " حافظه تاریخی " مردم ادامه

آخرين تصاوير

 • -IMG_3451.jpg
 • محمدرضا سرشار-3.jpg
 • محمدرضا سرشار-1.jpg
 • محمدرضا سرشار4.jpg
 • سندساواک در باره جشن هنر.jpg
 • قبا7.jpg
 • قبا6.jpg
 • قبا5.jpg
 • قبا4.jpg
 • قبا3.jpg

آخرین کتاب

 • • «اگر بابا بمیرد » سرشار به زبان اسپانیولی ترجمه می شود
 • به گزارش خبرگزاری فارس، فهیمه سمسار دبیر شورای ترجمه حوزه هنری با بیان این که کتاب «پایی که جا ماند» خاطرات سید ناصر حسینی پور توسط مریم اورنرو سوله در حال ترجمه به زبان اسپانیولی است، گفت: این کتاب به زودی و پس از انتخاب مترجم به زبان انگلیسی ترجمه می‌شود.

  وی ادامه داد: کتاب «اگر بابا بمیرد» نوشته محمدرضا سرشار نیز توسط نجمه شبیری به زبان اسپانیولی ترجمه می‌شود. «مهمان صخره‌ها» خاطرات خلبان محمد غلامحسینی دیگر کتاب انتشارات سوره مهر است که ترجمه آن به زبان انگلیسی و توسط محسن کریمی به اتمام رسیده و در مرحله ویراستاری است.

  سمسار تصریح کرد: مجموعه داستان طنز «عشق خامه‌ای» نوشته شهرام شفیعی نیز به زبان اسپانیولی در حال ترجمه است.

  شورای ترجمه حوزه هنری با مدیریت حمیدرضا شاه آبادی آثار منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر را با کمک مترجمان متخصص و استادان دانشگاه به زبان‌های مختلف ترجمه می‌کند.


گفتن تبریک پیروزی به نامزد مورد نظر ،پیش از آشکار شدن نتیجه شمارش آراء ،شگردی تکراری بود.اما...

محمدرضا سرشار
یکی از شگردهای غیراخلاقی که برای ایجاد شبهه بروز تقلب در انتخابات ریاست جمهوری اخیر در ذهنهای مردم صورت گرفت و از قضا باغث گمراهی عده زیادی از افراد فاقد قدرت تجزیه و تحلیل شد ،اعلام پیروزی در انتخابات توسط آقای میرحسین موسوی ،پیش از حتی آغاز به شمارش آراء ؛وسپس تبریک پیروزی گفتن مطبوعات و سایتهای همسو ، به وی ، در روزنامه های صبح روز بعد ( پیش از معلوم شدن نتیجه شمارش آراء
) بود.
این کار به آن قصد صورت گرفت تا از نظر روانی ، در هواداران نامزد مذکور ، توقع پیروزی بی چون چرای او را ایجاد کنند.تا هنگام اعلام نتیجه متفاوت - ولو کاملا به حق - آنان این گونه تصور کنند که به طور قطع در انتخابات ،به نفع دکتر احمدی نژاد ،تقلب صورت گرفته است.در نتیجه ،زمینه برای ایجاد آشوبها و سوء استفاده های بعدی ،از هر نظر ،فراهم شود. این ،همان شگرد کثیفی بود که در به اصطلاح انقلابهای مخملین پیشین صورت گرفته در برخی کشورهای مورد نظر آمریکا و همدستانش، آزموده شده و نتیجه داده بود.
اما این توطئه ،در کشور ما ،پیشتر نیز (در انتخابات ریاست جمهوری نهم ) ،توسط تعداد ی از روزنامه های وابسته به طیف موسوم به اصلاح طلب ،به کار گرفته شده و در شرف اجرا بود ؛که با تدبیر یک مقام عالی رتبه نظام ،به موقع جلو آن گرفته ،و نقش بر آب شد.اما چون موضوع در سطح عموم افشا و منتشر نشد،به صورت شگردی نو ،در دست توطئه گران باقی ماند.و توانست در انتخابات دهم ریاست جمهوری به کار گرفته شود و نتیجه مورد نظر نامزد انتخاب نشده و حامیان داخلی و خارجی او را به بار آورد!
ماجرا از این قرار است که در انتخابات ریاست جمهوری نهم نیز، بسیاری از روزنامه های متعلق به جناح دوم خرداد ،درست در همان شب روز انتخابات ،در یک حرکت هماهنگ ،و حتی قبل از آغاز به شمارش آراء ،ضمن درج خبر پیروزی آقای هاشمی رفسنجانی ، به گفتن تبریک این پیروزی به او اقدام می کنند.که خبر به آن مسئول عالی رتبه نظام می رسد.مشارالیه با نوشتن و ارسال نامه ای فوری به آقای رفسنجانی ،از وی می خواهد که به روزنامه های مذکور بگوید که دست از این کار بردارند.آقای هاشمی نیز جنین می کند .و آن روزنامه ها نیز به ناچار ،به این کار تن می دهند.تا آنجا که یکی از آنها مجبور می شود تا حدود هشت صفحه از مطالبش را - که در این ارتباط بوده است - حذف کند.
به این ترتیب ،توطئه مذکور ،در آن دوره ،عقیم می ماند؛و آن انتخابات به خیر می گذرد.
اما آیا اگر این موضوع ،در همان زمان به آگاهی مردم می رسید و سپس نیز -با استفاده از روشهای مختلف - در حافظه تاریخی آنان تثبیت می شد ،جناح مذکور می توانست در انتخابات اخیر ،این گونه از آن -درجهت پیشبرد اهداف نامشروعش استفاده کند؟!

No TrackBacks

TrackBack URL: http://www.sarshar.org/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/8

2 نظر

سلام!
راستش جناب سرشار به " حافظه تاریخی " مردم شک دارم!

ارسال نظر