آخرین خبر

 • • تجدید چاپ سه کتاب از محمد رضا سرشار
 • چهارشنبه 17 آذرماه 89

  3_890917_M200.jpg1_890917_M200.jpg2_890917_M200.jpg
  «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد»
  سه كتاب از محمدرضا سرشار به چاپ دوم رسيد

  خبرگزاري فارس: چاپ دوم كتاب‌هاي «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد

  به گزارش خبرگزاري فارس چاپ دوم كتاب‌هاي «غريبه‌ها»، «جاسوس» و «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.
  كتاب «عكس يادگاري با كت دكتر احمدي‌نژاد» خاطرات محمدرضا سرشار از انتخابات مجلس ششم در سال 78 است كه او و دكتر احمدي نژاد هر دو نامزد انتخابات بودند.
  در اين كتاب حضور دكتر احمدي‌نژاد و بسياري از دولتمردان فعلي در اين خاطرات منعكس شده است و پيش از اين در سال 1388 توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده بود و چاپ دوم آن نيز با شمارگان در 2500 نسخه توسط همين ناشر منتشر شده است

  همچنين دو كتاب با عناوين «جاسوس» و «غريبه‌ها» از سري مجموعه كتاب‌هاي «قصه‌هاي انقلاب» نيز توسط سوره تجديد چاپ شده است.
  كتاب «غريبه‌ها» منتخبي از چهار داستان است كه براي گروه سني نوجوان انتخاب شده است و در آن چهار داستان با عناوين «آخر تعزيه» علي‌اكبر والايي، «بسته عجيب» اثر م.تقوا، «شاخه‌هاي شكسته» و «غريبه‌ها» اثر محمدحسين كيانپور منتشر شده است. اين چهار داستان توسط محمدرضا سرشار برگزيده و ويراستاري شده است.

  كتاب «جاسوس» كه كتاب ششم از مجموعه «قصه‌هاي انقلاب» است چهار داستان مخصوص گروه جوان است كه علي آقاغفار، مجيد درخشاني، محمدحسين كيانپور و حسين عبدي داستان‌هاي «اولين نقش من»، «جاسوس»، «مجسمه» و «نقشه» را تاليف كرده‌اند.
  سوره مهر اين دو اثر را در شمارگان 25000نسخه در نوبت دوم چاپ كرده است
آخرين تصاوير

 • ResizeofzohreAshoora.jpg
 • 3_890917_M200.jpg
 • 1_890917_M200.jpg
 • 2_890917_M200.jpg
 • 3_890917_M200.jpg
 • mohsen-parviz.jpg
 • dastan-yek-ensan.jpg
 • morteza-avini.jpg
 • mahdi-azar-yazdi0.jpg
 • mahdi-azar-yazdi.jpg

آخرین کتاب

 • • چاپی دیگر با تصويرگری جديد سرشار همچنان «تشنه ديدار» است
 • كتاب «تشنه ديدار» نوشته محمدرضا سرشار با تصويرگری و ويرايش جديد از سوی انتشارات سوره مهر تجدید چاپ می‌شود.
  به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری به نقل از ستاد خبر انتشارات سوره مهر،«محمدرضا سرشار» درباره تجدید چاپ كتاب «تشنه ديدار» گفت: اين كتاب كه برای نخستين‌بار در سال 60 منتشر شده بود، به عنوان پرتيراژ‌ترين كتاب جدی كودك و نوجوان کشور تا به امروز بوده است.
  نویسنده کتاب «بیعت با بیداری» گفت: اين كتاب برای گروه سنی كودك و نوجوان است که سوره مهر آن را با ويرايش و تصويرگری جديد عرضه خواهد کرد و قرار است از قطع خشتی به قطع وزيری كوتاه تبديل ‌شود.
  سرشار درباره داستان این کتاب گفت: كتاب«تشنه ديدار» روايتی از جنگ برموك، جنگ‌های زمان پيامبر را به تصوير می‌كشد و داستان كتاب به اين شكل است كه پيك مسلمانان از مرز روم از راه رسيده و خبر می‌دهد كه امپراطور روم با لشكری بزرگ برای حمله به مسلمانان تشكيل می‌شود.
  وی ادامه داد: پس از رسيدن اين پيك پيامبر اسلام دستور بسيج عمومی را صادر می‌كند كه از اين پس داستان كتاب روی ابوذر شخصيت مهم داستان متمرکز شده و آماده شدن ابوذر برای مقابله با دشمنان و تجهيز شتر لاغرش را نشان می‌دهد و داستان به اين شكل ادامه پيدا می‌كند.
  سرشار در پایان اظهار کرد: اين كتاب قبلا به زبان انگليسی و در هندوستان نيز به زبان اردو ترجمه و منتشر شده است.


كتاب صوتي "تركشهاي ولگرد" با صداي "رضا رهگذر" منتشر شد

کتاب صوتي "تركشهاي ولگرد" با صداي محمد رضا سرشار (رضا رهگذر) توسط نشر الكترونيكي شاهد منتشر شد.

به گزارش خبرنگار نويدشاهد، كتاب صوتي حاضر شامل صوت كامل مجموعه داستاني طنز با عنوان "تركشهاي ولگرد" كه در 5جلد توسط نشر شاهد جهت مخاطبين گروه سني نوجوان به چاپ رسيده، مي باشد.
سرشار از گويندگان پيشكسوت راديو است كه ۲۴ سال گويندگي «قصه ظهر جمعه» در شبكه سراسري راديو را برعهده داشته است. او همچنين نويسنده و منتقدي تواناست. آثار سرشار تاكنون، دست كم ۲۶ جايزه را در سطح كشور به خود اختصاص داده وبرخي از آنها، در داخل و خارج كشور، به زبانهاي انگليسي و اردو، ترجمه شده است. نشريه بين المللي who is who، در سال ۱۳۷۳، نام وي را به عنوان يكي از مشاهير فرهنگ ايران به ثبت رساند.
افزون بر اين آثار، از سرشار دهها مقاله، نقد و مصاحبه هاي تخصصي، در مطبوعات مختلف كشور به چاپ رسيده كه هنوز مجالي براي تدوين آنها به صورت كتاب به دست نياورده، اما ۴ عنوان كتاب جديد او، در دست چاپ است.
شايان ذكر است شر الكترونيكي شاهد، برگزيده سه دوره جشنواره بين المللي رسانه هاي ديجيتال كشور مي باشد.
براي تهيه اين كتاب صوتي با شماره تلفن هاي: « نشرالكترونيكي شاهد:88835143»،«مركز توزيع:88829523 مؤسسه فرهنگي شاهد»،«مركز پخش تهران:66491851-021»،«مركز پخش قم:7830340-0251» تماس حاصل نمايند ويا به نشاني: تهران-خيابان آيت الله طالقاني-خيابان ملك الشعراء بهار شمالي-شماره 3- معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران و يا به فروشگاههاي نشر شاهد و ساير فروشگاههاي معتبر مراجعه نمايند.

ارسال نظر