آخرین خبر

 • • عرضه محصولات ایرانی در فروشگاه شکرستان/ عروسک، دفتر و کاغذ هدیه در صدر فروش
 • شنبه 08 آذرماه 93

  معاون تجاری‌سازی آثار هنری حوزه هنری کودک و نوجوان گفت: فروشگاه شکرستان اتفاق خوبی در عرصه فرهنگی است و تاکنون عروسک، دفتر و کاغذهای کادوی شکرستانی در صدر فروش محصولات فروشگاه شکرستان هستند.
  خبرگزاری فارس: عرضه محصولات ایرانی در فروشگاه شکرستان/ عروسک، دفتر و کاغذ کادو در صدر فروش

  به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی مقامی، معاون تجاری‌سازی آثار هنری حوزه هنری کودک و نوجوان گفت: با آنکه ما تبلیغات خاصی برای دعوت مخاطب نداشتیم اما استقبال مردم از فروشگاه شکرستان بهتر از برآوردهای اولیه ماست.

  وی افزود: بیشتر محصولات تولید‌کنندگان ایرانی را در فروشگاه شکرستان عرضه کرده‌ایم و با تعدادی از تولیدکنندگان لوازم‌التحریر داخلی هم در حال رایزنی هستیم تا محصولات آنها را نیز در این فروشگاه در اختیار مردم قرار دهیم.

  معاون تجاری‌سازی آثار هنری حوزه هنری کودک و نوجوان ادامه داد: تمامی کارهای فروش اعم از خرده‌فروشی یا عمده‌فروشی از طریق فروشگاه انجام می‌شود و تاکنون بیشتر مراجعین خرید عمده محصولات شکرستانی، فروشگاه‌های عرضه محصولات فرهنگی کشور بودند.

  مقامی در پایان گفت: استقبال از فروشگاه‌های عرضه محصولات داخلی به دلیل نیاز و علاقه مردم کشورمان به استفاده از محصولات فرهنگی با کیفیت وطنی است. امیدواریم تجربه فروشگاه شکرستان تکثیر شده و بتوانیم به کمک دستگاه‌های فرهنگی و بخش خصوصی شعبات بیشتری از این دست فروشگاه‌های عرضه مستقیم محصولات ایرانی داشته باشیم.

  علاقه‌مندان می‌توانند هر روز (به جز روزهای جمعه) از ساعت 9 تا 20 برای بازدید و تهیه محصولات عرضه شده در فروشگاه شکرستان، به نشانی: تهران، خیابان ولی‌عصر(عج)، دو راهی یوسف‌آباد، شماره 1941 مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن‌های 86034001 و 86034009 -021 تماس حاصل فرمایند.

  - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930908000437#sthash.dyhaos4z.dpuf

آخرين تصاوير

 • -IMG_3451.jpg
 • محمدرضا سرشار-3.jpg
 • محمدرضا سرشار-1.jpg
 • محمدرضا سرشار4.jpg
 • سندساواک در باره جشن هنر.jpg
 • قبا7.jpg
 • قبا6.jpg
 • قبا5.jpg
 • قبا4.jpg
 • قبا3.jpg

آخرین کتاب

 • • پخش ترجمه عربی نمایش رادیویی «از سرزمين نور»محمدرضا سرشار از راديو عربي
 • نمايشنامه رادیویی «از سرزمين نور» که به نمایش زندگي پيامبر اسلام(ص) از ولادت تا رحلت مي‌پردازد در راديو عربي شبکه عربي و آفريقايي برون مرزي در حال پخش است.

  به گزارش مشرق به نقل از برنا، نمايشنامه "از سرزمين نور" در راديو عربي شبکه عربي و آفريقايي معاونت برون مرزي در حال پخش است.

  داستان اين نمايشنامه زندگي پيامبر اسلام از ولادت تا رحلت را روايت مي‌کند. اين نمايشنامه نوشته محمدرضا سرشار است که ترجمه" عربی آن برعهده رائد دباب است.

  بلال بحراني، منار قيتولي، امير فوزي فرد، سلطان علي باغشاهي، سيد مصطفي رجاء و باسمه شکرچي بازيگران اين نمايشنامه راديويي هستند.

  طارق خزاعي راوي نمايشنامه و مصطفي فردوسي زاده ناظر لهجه ، عليرضا عزيزي تهيه کننده و عبدالکريم محمدي کارگردان نمايشنامه " از سرزمين نور" هستند که 70 قسمت آن آماده و در حال پخش است.

  نمايشنامه "از سرزمين نور" روزهاي چهارشنبه و جمعه از ساعت 16-15:30 پخش مي‌شود.


پخش نمایشنامه «از سرزمین نور» به زبان انگلیسی از رادیو برون مرزی


«از سرزمين نور» نام نمايشنامه ای است که به روايت زندگی پيامبر اسلام می پردازد و هم اکنون از رادیو انگلیسی معاونت برون مرزی برای مخاطبان انگلیسی زبان در حال پخش است.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی، این نمایشنامه در سال 91 به زبان عربی دوبله و برای مخاطبان رادیو عربی پخش شد و هم اکنون در حال دوبله و پخش در رادیو انگلیسی اداره کل اروپا و آمریکا است

داستان این نمایشنامه برگرفته از کتاب "از سرزمین نور» نوشته «محمدرضا سرشار» است و زندگی پیامبر اسلام از ولادت تا رحلت را روایت می‌کند

بنا برا ین گزارش محمد رفیعی، ترجمه و تحقیق آنرا برعهده دارد و عاطفه عرفانی، رسول منصوری، مهران درخشنده، مریم ابوالبقا، امیرعباس ملک جلالی ، مریم کشانی بازیگران این نمایشنامه رادیویی هستند

عاطفه عرفانی راوی، سیدعلی شهباز ادیتور، میریوسف رضوی تهیه‌کننده و امیرعباس ملک جلالی کارگردان نمایشنامه «از سرزمین نور» هستند و تا کنون 10 قسمت آن آماده شده و روزهای پنج شنبه ساعت 14:30 دقیقه پخش می‌شود

معاونت برون مرزی با ماموریت‌هایی مهم و حساس، یکی از حوزه های برنامه ساز سازمان صدا وسیما است که وظیفه تولید و پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی را در قالب 35 رادیو به 31 زبان زنده دنیا و 7 شبکه تلویزیونی بین المللی، دارد

ارسال نظر