آخرین خبر

 • • بیانیه هیئت مدیره انجمن قلم ایران در باره حرکت فرصت طلبانه سران فتنه در 25 بهمن 89 و خیزشهای اخیر ملتهای عرب 89
 • چهارشنبه 27 بهمنماه 89


  بسمه تعالی
  "من در طول مدت نهضت و انقلاب به واسطه ی سالوسی و اسلام نمایی بعضی افراد ذکری از آنان کرده و تمجیدی نموده ام که بعد فهمیدم از دغلبازی آنان اغفال شده ام. آن تمجیدها در حالی بود که خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می نمایاندند و نباید از آن مسائل سوء استفاده شود میزان در هر کس، حال فعلی او است. "
  (فراز پایانی وصیتنامه امام خمینی (ره) )
  سه روز پس از نمایش میلیونی مردم در بیست ودوم بهمن ماه که موجب بهت و حیرت شیطان بزرگ شد، آنها که مثلا با شعار بازگشت به آرمان های امام راحل مجددا به صحنه ی سیاست پا گذاشته بودند، چند ده نفر را به خیابان خواندند تا شعار نفاق و تفرقه و نوکری اجنبی سر دهند!
  چگونه می توان پذیرفت آنان که شعار « نه غزه، نه لبنان» سر می دادند، حالا به خیابان بیایند تا در دفاع از خیزشهای مردمی مصر و تونس سخن بگویند؟! چگونه می توان قبول کرد آنان که به دستور شیطان بزرگ یا در جهت اهداف شوم او بیانیه می دهند، مخالف نوکران امریکا باشند و به خیابان بیایند تا علیه آنها شعار بدهند؟! آیا نمی دانند که آن چه می گویند و مورد استقبال بیگانه و دشمن قرار می گیرد، مخالف صریح رهنمودهای امام راحل است؟ آیا گمان می برند اگر آن پیر روشن ضمیر در بین ما بود، چیزی جز توبیخ و سیلی نثارشان می کرد؟
  چه ضمیر پاک و روشنی داشت آن مرد خدایی که پیشاپیش از این دیکتاتورهای خودپرست کوچک، در فراز پایانی وصیت خویش تبری جست!
  نویسندگان و شعرای ایرانی، همپای میلیونها وطن دوست عاشق انقلاب اسلامی و این مرز پرگهر، ضمن حمایت مجدد از آرمانهای امام خمینی و حضرت آیت الله خامنه ای، حرکتهای حقیر مزدوران امریکا را محکوم می کنند و امیدوارند برخورد قاطع و عاجل قانونی با نوکران اجنبی صورت پذیرد.
  انجمن قلم ایران آغاز روند پیروزی های مسلمانان مصر و تونس و شکل گیری بیداری اسلامی در سایر کشورهای منطقه را نیز به عموم مسلمانان جهان تبریک می گوید و امیدواراست آنها نیز به زودی طعم استقلال و آزادی را همچون برادران دینی خود در ایران اسلامی بچشند. در خاتمه لازم است به نمایندگی از نویسندگان ایرانی شهادت برخی از هموطنان به دست مزدوران بیگانه را تسلیت گفته، آمادگی کامل خود را برای حرکت در جهت تحقق آرمانهای امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری اعلام نماید.
  هیئت مدیره ی انجمن قلم ایران - 26/11/89

آخرين تصاوير

 • 16676.jpg
 • ResizeofzohreAshoora.jpg
 • 3_890917_M200.jpg
 • 1_890917_M200.jpg
 • 2_890917_M200.jpg
 • 3_890917_M200.jpg
 • mohsen-parviz.jpg
 • dastan-yek-ensan.jpg
 • morteza-avini.jpg
 • mahdi-azar-yazdi0.jpg

آخرین کتاب

 • • انتشار چاپ چهارم " ساختن یک پل جدید" از سرشار


 • خبرگزاري فارس: «ساختن يك پل جديد» با ترجمه محمدرضا سرشار منتشر شد.«ساختن يك پل جديد» داستان زندگي حيوانات در يك جنگل است كه و تلاش حيوانات را براي ساختن يك پل جديد به تصوير مي‌كشد.

  در بخشي از اين اثر مي‌خوانيم:

  « سنجاب به آب خروشان رود نگاه مي‌كند و مي‌گويد: براي پايه‌هاي پل ما به چند كنده بزرگ نياز داريم. بعد از يك درخت بزرگ بالا مي‌رود و با تمام نيرو سعي مي‌كند آن را تكان دهد. اما درخت اصلا تكان نمي‌خورد.»

  كتاب «ساختن يك پل جديد» به قلم وان يوان با ترجمه محمدرضا سرشار و تصويرگري چين يوانگ چن است كه توسط انتشارات منادي تربيت در سال 1389 به چاپ چهارم رسيده است.شمارگان این چاپ 3000 نسخه و مجموع شمارگان آن تا کنون 22000 نسخه است.

انتشار چاپ چهارم "درخت انار سحر آمیز" از سرشار


خبرگزاري فارس: «درخت انار سحرآميز» نوشته زيائو دينگ با ترجمه محمدرضا سرشار منتشر شد.
«درخت انار سحرآميز» اثري از زيائو دينگ است كه كه براي رده سني كودك توسط انتشارات «منادي تربيت» منشتر شده است و به افسانه‌هاي قديمي چيني مي‌پردازد. تصويرگري اين اثر را نيز زونگ شونگ انجام داده است.
در بخشي از اين كتاب مي‌خوانيم:
:اين يك افسانه عاميانه قديمي است:
خيلي خيلي پيش،‌ در حاشيه يك ده دو برادر در يك كلبه گلي فرسوده زندگي مي‌كردند. تنها دارايي آنان يك گاو نر و دو قطعه زمين بود. برادر كوچك، اين گاو را خيلي دوست مي‌داشت. او هر روز به صحرا مي‌رفت و براي گاو علف مي‌چيد.
يك روز وقتي برادر كوچك تازه از صحرا برگشته بود برادرش به او گفت: تو حال بزرگ شده‌اي. وقتش رسيده كه ديگر از هم جدا شويم.
برادر كوچك از شنيدن اين موضوع خيلي غمگين شد. اما برادر بزرگ روي نظرش پافشاري مي‌كرد. سرانجام تنها كاري كه برادر كوچك مي‌توانست بكند اين بود كه بزند زير گريه.»
چاپ چهارم كتاب «درخت انار سحرآميز» نوشته زيائو دينگ با ترجمه محمدرضا سرشار منتشر شد.شمارگان این چاپ 3000 نسخه و مجموع شمارگان آن تا کنون 28000 نسخه است.

ارسال نظر